Sid Meier's Pirates! (PC) DIGITAL
Digital

222
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Budovatelské, Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7066987
 • Plavte se po Karibiku, podnikejte nájezdy na všechno, co vám přijde do cesty a nebo obsaďte vaši loď posádkou jako korzár hledající bohatství - jaký život si vyberete je jen na vás. Postavte se houževnatým nepřátelům, pleňte nic netušící vesnice, svádějte poctivé dívky, vyhýbejte se zajetí nebo vykopávejte poklady. Poznejte, co obnáší být nejslavnějším pirátem v historii!


  Ve hře Pirates! se ujmete vůdcovské role pirátského kapitána v Karibiku v 17. století shromažďujícího bohatství a slávu ve snaze vysloužit si právoplatné místo mezi těmi nejuctívanějšími a nejobávanějšími piráty historie. Otestujte vaše schopnosti námořního kapitána prozkoumávajícího otevřené moře a exotické přístavy ve 3D světě s bohatými detaily. Přemožte nepřátele a získejte cennou kořist. Vyměňujte si salvy z děl tříštící paluby a střetněte se v duelech s tvrdě se bránícími kapitány.


  Jak vaše reputace a dovednosti porostou, poroste i kvalita vaší posádky a budete se moct utkat s většími nepřátelskými loděmi, napadat a plenit těžce opevněné přístavy a nacháhet prastaré poklady. Potkáte širokou škálu zajímavých a nebezpečných postav, záhad k vyřešení, exotických ostrovů k prozkoumání a mocných aliancí.


  Noví Pirátes využívají úžasné herní mechanismy a jednoduchost designu cenami ověnčených původních Pirates a přidávají k nim další úžasné bitevní možnosti, hlubší a variabilnější RPG prvky včetně několika způsobů, jak se stát bohatým, spokojeným důchodcem.


  Hlavní vlastnosti:


  Prožijte úplně nový příběh postavený na nejzábavnějších a nejpodmanivějších součástech původní hry Pirates!
  Prožijte ve vašem nelineárním životě piráta spoustu výprav, kde každé vaše rozhodnutí vyústí v rozličné výzvy a možnosti.
  Staňte se svědkem následků vašich činů v aktuálních událostech ve světě Pirates!
  Bojujte, zajměte a velte 27 různým lodím rozšířeným o rozmanitou munici, kanony a další vylepšení.
  Soupeřte s rozličnými protivníky jako jsou obchodníci, vojenští kapitání, divocí piráti, zlí šlechtici a dokonce se soky v lásce - každý má svoje vlastní schopnosti a dovednosti.
  Střetněte se s nepřáteli na palubách lodí, ve zpustlých tavernách, na opevněních a dokonce i v guvernérově sídle.
  Šermujte s protivníky zbraněmi - nebo čímkoliv, co je zrovna po ruce.
  Zapojte se do zuřivých námořních bitev proti jedné lodi nebo celým flotilám.
  Vpližte se do města, uprchněte z vězení, vyhněte se protivníkům a překvapte nic netušící lodi.
  Organizujte obrovská vylodění ve strategických bitvách o převzetí celých měst.
  Zvětšujte svoje bohatství a udělejte dojem na guvernérovu dceru díky vašemu šarmu, pověsti a hrdinství - a vašim tanečním schopnostem.
  Sbírejte předměty (meče, dalekohledy, brnění, klobouky, kabáty atd.), které vylepší vaše dovednosti nebo zajistí jiné bonusy, a prohlížejte si je v novém inventáři.

   


  © 2007-2013 Take-Two Interactive Software a jeho pobočky. Vyrobeno společností Firaxis Games. Sid Meier's Civilization IV, Civilization, 2K Games, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou ochrannými známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.


  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sid Meier's Pirates! (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky