Silent Hill Homecoming
Digital

109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové, TPS, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005033
 • Zažijte další kapitolu série Silent Hill ponořeni hlouběji do mučivé historie města a poznejte zlo, které obklopuje jezero Toluca. Z kalné mlhy a zlověstných stínů přichází k životu nový Silent Hill s grafikou nové generace. Vyřešte zrádné a smrtelné hádanky a objevte záhadné tajemství zla, jež posedlo město Silent Hill. Nový soundtrack pro hru Silent Hill Homecoming vytvořil uznávaný skladatel celé série Akira Yamaoka.
  Ve hře Sillent Hill Homecoming se Alex Shepherd vrátil zpět do rodného města Shepherd's Glen, aby vyšetřil náhlé zmizení svého bratra. Alex bude čelit nejtemnějším hrůzám od Shepherd's Glen až po mlžné ulice Silent Hill a zoufale se bude snažit zachovat si svoji vlastní realitu. Alex musí rozlousknout záhadu skrytou v jeho nočních můrách a děsech, objevit pravdu o bratrově zmizení a postavit se zlu, které se zmocnilo jeho duše.
  Zažijte další kapitolu série Silent Hill ponořeni hlouběji do mučivé historie města a poznejte zlo, které obklopuje jezero Toluca. Z kalné mlhy a zlověstných stínů přichází k životu nový Silent Hill s grafikou nové generace. Vyřešte zrádné a smrtelné hádanky a objevte záhadné tajemství zla, jež posedlo město Silent Hill. Nový soundtrack pro hru Silent Hill Homecoming vytvořil uznávaný skladatel celé série Akira Yamaoka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Silent Hill Homecoming? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop