Silent Hill Homecoming (PC DIGITAL)
DIGITAL

529
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 529 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové, TPS, 2D adventura
 • Zažijte další kapitolu série Silent Hill ponořeni hlouběji do mučivé historie města a poznejte zlo, které obklopuje jezero Toluca. Z kalné mlhy a zlověstných stínů přichází k životu nový Silent Hill s grafikou nové generace. Vyřešte zrádné a smrtelné hádanky a objevte záhadné tajemství zla, jež posedlo město Silent Hill. Nový soundtrack pro hru Silent Hill Homecoming vytvořil uznávaný skladatel celé série Akira Yamaoka.
  Ve hře Sillent Hill Homecoming se Alex Shepherd vrátil zpět do rodného města Shepherd's Glen, aby vyšetřil náhlé zmizení svého bratra. Alex bude čelit nejtemnějším hrůzám od Shepherd's Glen až po mlžné ulice Silent Hill a zoufale se bude snažit zachovat si svoji vlastní realitu. Alex musí rozlousknout záhadu skrytou v jeho nočních můrách a děsech, objevit pravdu o bratrově zmizení a postavit se zlu, které se zmocnilo jeho duše.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Silent Hill Homecoming (PC DIGITAL)!