Silent Storm: Sentinels
PC

199
Nákupem získáte 2 Kredity
Štítky: Světová válka, Tahové
Kód produktu: 11415
 • Příběh datadisku přímo navazuje na události původní hry. Jeho hlavní část se odehrává těsně po válce, v letech 1946-47. Veteráni obou původně znepřátelených stran se spojují v tajnou organizaci zvanou Sentinels a pouštějí se do boje proti zbytkům Thorova kladiva. Sentinels nejsou podpořeni vládou a tak si musí svůj arzenál a bojovou sílu (žoldáky) shánět a sami. Addon bude obsahovat jednu novou kampaň a mnoho nových jednotek - vojáci Kladiva, záškodníci, gangsteři, mafiáni. Hráči dostanou k dispozici i několik nových typů uniforem a možnost upravit dle svého uvážení uniformy členů své jednotky. Silent Storm: Sentinels vás přivede i do několika nových lokací - poušť, podzemí, průmyslových laboratoří a opuštěných dolů. Očekávat můžete pochopitelně i nové úkoly, jako např. zabití nějaké konkrétní osoby či proniknutí do nepřátelského prostředí. Tvůrci také rozšiřují počet dostupných zbraní a chystají se představit např. Korobov TKB, AK-47, Sterling Para, atd. Nějaká vylepšení budou provedena i v oblasti ovládacích prvků a inventáře, aby byla hra přístupnější jak zkušeným hráčům, tak úplným nováčkům.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Jedná se o datadisk a ke hraní je nutná základní hra Silent Storm.

  Příběh datadisku přímo navazuje na události původní hry. Jeho hlavní část se odehrává těsně po válce, v letech 1946-47. Veteráni obou původně znepřátelených stran se spojují v tajnou organizaci zvanou Sentinels a pouštějí se do boje proti zbytkům Thorova kladiva. Sentinels nejsou podpořeni vládou a tak si musí svůj arzenál a bojovou sílu (žoldáky) shánět a sami. Addon bude obsahovat jednu novou kampaň a mnoho nových jednotek - vojáci Kladiva, záškodníci, gangsteři, mafiáni. Hráči dostanou k dispozici i několik nových typů uniforem a možnost upravit dle svého uvážení uniformy členů své jednotky. Silent Storm: Sentinels vás přivede i do několika nových lokací - poušť, podzemí, průmyslových laboratoří a opuštěných dolů. Očekávat můžete pochopitelně i nové úkoly, jako např. zabití nějaké konkrétní osoby či proniknutí do nepřátelského prostředí. Tvůrci také rozšiřují počet dostupných zbraní a chystají se představit např. Korobov TKB, AK-47, Sterling Para, atd. Nějaká vylepšení budou provedena i v oblasti ovládacích prvků a inventáře, aby byla hra přístupnější jak zkušeným hráčům, tak úplným nováčkům.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Patejl

   Máte někdo zkušenosti s instalací datadisku na Silent Storm, kterej vyšel u SCORE? Dá se to na něj nainstalovat?

  • Martin Schovanec

   608082: Jen to, ze pouziva vydavatel stejny typ krabicky pro vice her. Tento datadisk je jen na jedno CD.

  • 608082

   uz mi to prislo, ale mam jenom jedno CD v obalu pro 2 CD. Nevim co si o tom mam myslet

  • Martin Schovanec

   Jerrik: ale je :)

   https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1488

  • Jerrik

   Ve stejne dobe by melo vyjit nove HAMMER & SICKLE (pokracovaní vylepseneho SS)... jak to ze tedy stary SS:Sentinels u nas vychazi ve stejnou dobu a H&S nikde v nabidce neni?!?!?

  • dudy

   no a jeste cestinu a bude to ok

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Silent Storm: Sentinels? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu