SSD disk pro konzoli PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 2TB s chladičem
PS5

9 799
Nákupem získáte 78 kreditů
Štítky: SSD
Kód produktu: 39492

Dárek k objednávce

 • Rozšiřte si paměť ve své konzoli PlayStation 5. Vypusťte sílu Samsung PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO, abyste dosáhli nové úrovně výpočetních technologií. Za použití PCIe 4.0 rozhraní, 980 PRO přináší dvojnásobnou rychlost přenosu dat oproti PCIe 3.0, zatímco si zachovává zpětnou kompatibilitu.
  Návod na instalaci SSD do PS5 naleznete zde.

  K instalaci je zapotřebí šroubovák a dobře osvětlená místnost či baterka. Šroubovák ani baterka nejsou součástí balení.
  Kapacita: 2000 GB
  Formát disku: M.2 (2280)
  Rozhraní: PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c
  Rychlost čtení: 7000 MB/s
  Rychlost zápisu: 5100 MB/s
  Vyrovnávací paměť: Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM

  Rozměry: 80 × 24 × 8,6 mm (včetně chladiče)

  Návod na instalaci - video

  SSD disk pro konzoli PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 2TB s chladičem

  VÝKONNÉ SSD NOVÉ ÚROVNĚ
  Objevte sílu nové generace SSD 980 PRO s rozhraním PCIe 4.0 NVMe, která pozdvihne zábavu i práci na počítači na novou úroveň. Rozhraní PCIe 4.0 oproti svému předchůdci PCIe 3.0 poskytuje až dvojnásobně vyšší rychlost přenosu dat, přičemž zároveň zůstává zpětně kompatibilní pro maximální využitelnost. Přidaný chladič zvyšuje rychlost, energetickou účinnost a účinné chlazení s cílem maximalizovat herní výkon.

  ssd pro ps5

  MAXIMÁLNÍ RYCHLOST
  S interním řadičem Samsung pro PCIe 4.0 SSD je řada 980 PRO optimalizována tak, aby přinesla svižné tempo. Poskytuje rychlost čtení až 7 000 MB/s, což je až dvojnásobek předchůdce PCIe 3.0 SSD a 12,7× rychlejší než klasické SATA SSD. Série 980 PRO dosahuje maximální rychlosti rozhraní PCIe 4.0 a v jiných konfiguracích se může lišit.

  disk pro ps5

  VÍTĚZNÁ KOMBINACE
  Hráči, technologičtí nadšenci, designéři – nejen ti mohou těžit z lepšího řízení teploty, vysoce výkonnostní šířky pásma a stabilního výkonu pro výpočetně náročné aplikace. Rychlejší načítání přináší více času ve hře samotné a méně sledování nahrávacích obrazovek. Inteligentní řízení teploty snižuje rušivý hluk a otáčky ventilátoru chlazení pro ničím nerušené, plně pohlcující hraní.

  rozšíření paměti pro ps5

  VÝKONNÉ M.2 SSD
  Model 980 PRO s chladičem minimalizuje prostorové limity pomocí tenkého 8,6mm těla, které je kompatibilní s konzolemi PlayStation 5, stolními počítači či notebooky, splňujícími specifikace PCI-SIG D8. Kompaktní snadno připojitelný formát M.2 maximalizuje flexibilitu designu obvodu po budování efektních, vysoce výkonných systémů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Michael (Xzone)

   Grand Turismo 7: Zdravím, k verzi 2TB máte obě hry jako dárek. Je to pevně dané a bohužel to nelze změnit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

  • Grand Turismo 7

   Dobrý den.Nelze změnit na jinou hru.Ja už jí mám.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí SSD disk pro konzoli PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 2TB s chladičem!

Sledujte nás na instagramu