STAL
PC

(50x)
399
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10982
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Balení s hrou obsahuje navíc ještě mapu Zóny a barevnou příručku pro přežití v Zóně. Dále obsahuje kartičku s kódem umožňující přístup k multiplayer mapám + speciálním skinům pro multiplayer hru.

  Odpoledne 12. dubna 2006 otřásla oblastí Černobylu masivní exploze. V Zóně, jak se zasažené oblasti začalo říkat, se objevila řada anomálních energetických poruch, proti kterým se i ty nejsilnější ochranné obleky záchranných týmů ukázaly být neúčinné. Měsíce plynuly a všichni byli bezmocní. Armáda celou oblast uzavřela, aby zabránila vstupu nepovolaných osob, a také aby alespoň částečně místní obyvatelstvo přesvědčila o tom, že třímá situaci pevně ve svých rukou. Dnes, téměř čtyři roky po výbuchu, je již možné proniknout alespoň několik kilometrů hluboko do Zóny. Právě to dělají Stalkeři – dobrodruzi, kteří v Zóně hledají artefakty a anomální formace, po nichž je mezi jistými organizacemi a skupinami velká poptávka. Hráč se ocitne právě v roli takovéhoto Stalkera. Vydává se do Zóny, aby získal různé informace, technologie a artefakty, jež by mohl prodat a s jejichž pomocí se mu možná podaří rozplést tajemství stojící v pozadí všech zdejších podivných událostí. Kromě nebezpečí, která se v Zóně ukrývají, se musíte mít na pozoru i před armádou, protože Stalker je vlastně zloděj – a ozbrojené složky držící oblast v karanténě nemají zrovna v lásce jedince, jež nedbají jejich rozkazů. Gigantický herní svět umístěný do Zóny o rozloze 30 kilometrů čtverečních. Ničím neomezované nelineární prozkoumávání rozlehlých interiérů i venkovních lokací. Neustále se měnící svět Zóny s unikátním systémem simulace života. Originální zbraně a schopnosti nepřátel: gravitační zbraně, psychotropní zbraně, telekineze, telepatie, zlomení vůle. Zhruba 30 druhů zbraní, jež je možné postupně vylepšovat – s optikou nebo přídavným granátometem změníte svou pušku ve zbraň, proti níž nebude mít nikdo žádnou šanci. Originální tvorové s neobyčejnými schopnostmi: skupinová inteligence, telepatie, telekineze či realistická komunikace s libovolným inteligentním tvorem. Dokonalé vizuální efekty a efekty počasí zajištěné enginem X-Ray. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (50)
Přidat hodnocení

S.T.A.L.K.E.R. se mi moc líbyl a předčil všechna má očekávání sice ho několikrát odložily ale moc se mi líbyl a těšímse na datáč. Všem co mají ráďi FPS s dobrým příběhem tak at ho skusí.

91%
S.T.A.L.K.E.R. je opravdu úchvátná hra, s velice pěknou (ale nijak přehnaně náročnou) grafikou, pěkným příběhem a dobrými misemi. Občas se vyskytne nějaká ta menší muška v rozhledu, ale zásadní chyby by se hledaly jen ztěží. Bomba!

Hra mě překvapila, když jsem i ní slyšel poprví tak jsem jen tak mávl rukou a že to bude **čovina-MÝLIL JSEM SE!!!
DOPORUČUJI!!!!

ještě to ušlo ale ....

slabota...zklamaní...hral sem to asi 30 min. a smazal sem to...

Parádní hra za parádní cenu.Už se těším na Clear Sky

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu