Steamland
PC

(3x)
149
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: České titulky
Štítky: Tycoon
  • Realtimová strategie situovaná do bizardního prostředí plného velkých rostlin. Graficky velmi pěkně zpracovaná strategie, kde hrajete za jednu ze dvou stran nepřátelských skupin robotů, kteří mezi sebou vedou válku. Na počátku hry hráč dostane k dispozici určité množství surovin a záleží jen na něm jakým směrem bude směřovat svoji ekonomiku. Hráč se musí snažit, aby ustál nájezdy protivníka a nebo podnikal vlastní nájezdy. Vše je náplní 20 misí. Hra je v češtině.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Ti co daly malé hodnocení nechápou jak je ta hra dobrá. Tato hra má opravdu jedinečný koncept který nikde jinde nenajdete. Grafika podle mě vypadá dobře na to že je ta hra stará několik let. (vydána 2003, a na steamu je od 2015) Člověk který okomentoval že musí dojet misi třeba 4x tak to není vina hry že jí neumí hrát. Avšak tato hra jede docela špatně na nových počítačích kvůli toho že se nedá nastavit vlastní rozlišení a když "Alt tabnete" tak to hra nerozdýchá, ale to je tím že je už moc stará.

Hra, která by se měla dávat k časopisům typu Méďa Pusík a zadarmo.
I want my money back!

Nevýhoda je v ksmpsni dost zřetelná.
Často člověk musí hrát jednu misi třeba 4x než mu dojde co musí vyrobit pro úsoěšný začátek mise.
Steamland je celkově dost mizerná hra a jediné plus je zajímavý námět na hru.
Myslím, že hra za koupi nestojí