Still Life (PC DIGITAL)
DIGITAL

179
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 179 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Detektivní, 2D adventura, Mysteriózní
 • Autoři Syberie I a Syberie II hrdě představují Still Life.
  Victoria McPherson je brilantní agentka FBI, která vyšetřuje brutální případ sériového vraha. Počet obětí se nyní zastavil na pěti, kdy k vyřešení případu chybí jakýkoli pořádný důkaz, zatímco s nepřímými důkazy jakoby se pytel roztrhl. V této bezmoci se na Victorii začíná projevovat vyčerpání a stres.
  Rozhodne se vzít si na chvíli volno a využije k tomu příležitosti navštívit domov svého otce v Chicagu, koneckonců blíží se vánoce, tak proč si relax nedopřát s drobným předstihem. Toho si však Victoria neužije dlouho, když najde staré složky z případu jejího dědečka. Překvapivě, Victoriin nynější případ se až strašidelně shoduje s případem jejího děda….
  Klíčové prvky hry:
  Strhující příběh zasazen do Chicaga a Prahy konce 20tých letPropracované charakteryVyšetřování míst činu brutálních vraždŘešení puzzlů integrovaných přímo do děje hryKrásně zpracované prostředíDech beroucí videosekvence.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Still Life (PC DIGITAL)!