Street Fighter V
PC

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
Kód produktu: 19871
 • Moderní technologie Unreal Engine 4 opět posouvá hranice a pátý Street Fighter vypadá lépe než kdy jindy. Pořád je tu komiksové (kreslené) zpracování, které nelpí na realitě, avšak nezříká se moderních vymožeností. Vše tak půjde detailně ničit a kosti se budou lámat.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Legendární bojová série je zpět! Poprvé na novém Unreal Enginu a poprvé v nové generaci konzolí. Těšit se tak můžete na ohromující vizuální zpracování a starou dobrou hratelnost, díky které už jsme zničili nejeden ovladač. Na své si přijdou veterání série i úplní nováčci.  NOVÉ I PŮVODNÍ POSTAVY
  Birdie a Charlie Nash se vrací do party k ostatním známým bojovníkům jako Ryu, Chun-Li, Cammy nebo M. Bison. Na seznam se však vrací celá řada nových i původních postav, aby nabídly širokou paletu různých bojových stylů.

  NOVÉ STRATEGIE A BOJOVÉ TECHNIKY
  Nový bojový systém slibuje přístupnější herní mechaniky, které se točí hlavně okolo taktického používání V-ukazatele a EX-ukazatele. Díky tomu si dobře zahrají i nováčci, ale pro úplné zmáknutí bude zapotřebí hodně tréninku a um hodný mistra.

  Street Fighter V

  V-Trigger: Unikátní schopnosti, které spotřebují celý V-ukazatel a způsobí masakrózní škody.
  V-Skill: Užitečné dovednosti pro každou postavu (jako třeba úskok), které můžete aktivovat kdykoliv.
  V-Reversal: Jedinečné protiútoky, které spotřebují jednu zásobu V-ukazatele.
  Critical Arts: Ultimátní útok, který spotřebuje celý EX-ukazatel, ale soupeři pořádně natrhne půlky.

  SPOLEČNÉ HRANÍ NA PC A PS4
  Poprvé v historii série bude on-line komunita propojena dohromady v jeden obrovský celek. Můžete ták hrát na svém PC s kamarády na PS4 a vzájemně si na férovku ukázat, která platforma je tady pánem.

  capcom

  VIZUÁLNÍ NÁDHERA
  Moderní technologie Unreal Engine 4 opět posouvá hranice a pátý Street Fighter vypadá lépe než kdy jindy. Pořád je tu komiksové (kreslené) zpracování, které nelpí na realitě, avšak nezříká se moderních vymožeností. Vše tak půjde detailně ničit a kosti se budou lámat.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Kdo by se netěšil, až zase nakope zadek ostatním se svými oblíbenci, že? Ani mě tahle natěšenost neminula a musím říct, že v žádném případě nejsem zklamaný. Příště by měli vývojáři napravit nepříjemné ovládání a udělat příběh alespoň trochu lákavějším, ale komu nevadí hrát proti reálným lidem, ať ihned běží do obchodu pro hru. Lepší jen tak nenajdete.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Street Fighter V: Arcade Edition je především určen všem, kteří si pátý díl zatím nekoupili. Dostanou kvalitní mlátičku se všemi postavami, které dosud vyšly, s vyváženějším soubojovým systémem a celou řadou módů, které pohltí váš čas v bojích na ulici. Vlastníci základního dílu však nemusí truchlit, jejich verze se zdarma updatuje na aktuální, ovšem bez postav.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Street Fighter V!

Sledujte nás na instagramu