Street Racing Syndicate
PC

(1x)
59
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "11376" ["cena"]=> string(2) "59" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 59 Kč Skladem na 1 pobočce
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Auta, Retro
 • Asi nejlépe by se tento titul dal charakterizovat jako konkurence Need for Speed: Underground, či spíše už jejich druhého dílu. Opět totiž jde o ilegální arkádové závody, odehrávající se v ulicích velkoměsta a opět dostanete možnost uživatelsky upravovat svůj vůz. Jediným výraznějším rozdílem se tak nyní jeví pouze přítomnost policie, která by v Street Racing Syndicate neměla chybět. Celkem by se ve hře mělo objevit asi 40 automobilů a nespočet dalších součátek a doplňků, z nichž všechny budou vytvořeny podle skutečně existujících předloh. Samozřejmostí se stane také multiplayer, do kterého můžete vsadit i svůj vypiplaný vůz.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Radim58

   Já si ji koupím v časopisu abc , který výjde 18.8.2009.

  • srač

   já ji chci taky

  • Anonym

   to je fakt parba

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Namiesto hrania SRS si radšej choďte zabehať alebo sa len tak prevezte vo vašom aute - v prvom prípade si zlepšíte zdravie a v druhom to bude o dosť zábavnejšie ako táto hlúposť.