Subnautica: Below Zero + Subnautica
SWITCH

1 599
Nákupem získáte 48 kreditů
 • 1 599 Kč
  Předobjednávka
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Námořní

Dárek k předobjednávce

 • Oceňované studio Unknown Worlds Entertainment představuje návrat do světa 4546B se hrou Subnautica: Below Zero. Ponořte se do mrazivého podmořského dobrodružství na mimozemské planetě. Rok v příběhu po originální Subnautice vás Below Zero vyzívá k přežití v ledových biomech nad i pod povrchem. Čekají vás řemeslné nástroje, správa zásob, a hlavně rozluštění další kapitoly příběhu a hledání odpovědí. Jedinečný bundle přináší obě hry ze série Subnautica exkluzivně pro Nintendo Switch v jednom balení.
  BUNDLE OBSAHUJE
  - hru Subnautica
  - hru Subnautica: Below Zero

  PŘEŽITÍ JE KLÍČ

  Shromažďujte cenné materiály, vytvářejte nástroje a spravujte svůj hlad a žízeň. To všechno současně s tím, že na vás útočí divoký život této planety, který vás má za potravu!

  Subnautica: Below Zero + Subnautica
  ZÁHADA PLANETY 4546B
  Riskovali jste všechno, abyste na 4546B odhalili tajemství. Bez odhalení pravdy neodejdete! Zkoumejte bohaté podmořské a pozemní biomy a najděte nové materiály, ale také odpovědi na otázky, po kterých tolik toužíte.

  subnautica below zero
  VLASTNÍ HABITAT
  Skrze sbírání surovin a jejich využití si vytvoříte svůj domov na planetě. Tyto základny jsou nejdůležitější součástí vašeho přežití a chrání vás nejen před zdejší divokou faunou, ale také proti nehostinnému prostředí.

  below zero subnautica
  SUBNAUTICA
  Subnautica je dobrodružná hra odehrávající se v oceánu cizího světa. Hra je založena na zkoumání a objevování, kdy jako vědec, který havaroval na cizím světě, budete odhalovat jeho tajemství. Prozkoumejte nová místa oceánu, posbírejte informace a nalezněte nové druhy monster a ryb. Čelit musíte nebezpečí neznámého světa a jeho stvořením. K dispozici budete mít různá zařízení a také ponorky. Těšit se můžete na sbírání materiálu, výrobu předmětů a mnoho dalšího.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)