SunAge
PC

(3x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • Sci-fi realtime strategie odehrávající se ve vzdálené budoucnosti na Zemi, jež pomalu umírá. Lidstvo se stáhlo do měst, která jsou uzavřena vůči svému okolí. Nepřátelský kult se však nezastaví před ničím, rozšiřujíc chaos a zkázu. Hlavní hrdina je udatný bojovník, který stojí na straně Federace a rozhodne se zaútočit na srdce kultu. To jej společně s jeho jednotkami zavede na cizí planetu, ale také ke smrtícím Sentinelům, kteří musí splnit svoji misi bez ohledu na to, jaká planeta, nebo forma života jim stojí v cestě. SunAge nabízí podporu multiplayeru přes LAN i internet v několika módech včetně kooperace, kde se bojuje o umístění na žebříčku, medaile a také odemknutí speciálních bonusových misí. Stejně jako v singleplayeru bude i při multiplayeru hráč muset myslet nejenom na strategické souboje s nepřítelem, ale i na získávání 4 hlavních surovin. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Šenstygl

   Bože co je tohle za blbost!?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

... Takže podtrženo sečteno... hra je zdařilím nápadem s otřesným provedením. Rozhodně nedoporučuji její koupi,jen vás bude 2-3 mise rozčilovat a pak ji smažete:/
10 bodů za to že jsem na ni taky nalít :D

Hrát tohle dneska, je už v podstatě ztráta času, ta 70tka je pro pamětníky, protože hra není špatně udělaná. Ovšem pozor mainstreamoví hráči, od SA raději ruce pryč!

Dobrá hra, ktereá se snaží okopírovat slavný StarCraft, ale ke kvalitní konkurenci má dalke, především kvůli nedoladěnosti.