Super Mario Maker 2 - Limited Edition
SWITCH

1 699
Nákupem získáte 67 kreditů
 • 1 499 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Budovatelské, 2D plošinovka
 • LIMITED EDITION OBSAHUJE
  - hru Super Mario Maker 2
  - kód na 12 měsíců služby Nintendo Switch Online pro jeden účet

  Nechte svou představivost vyřádit v pokračování velice úspěšného Super Mario Maker. Plnohodnotný nástroj pro tvorbu a hraní již vytvořených úrovní plošinovkového Maria nabídne vytvořit a zahrát si vše, co vás jen napadne.


  TVOŘTE KDYKOLIV, HRAJTE S KÝMKOLIV
  Nehrajte podle pravidel a vytvořte si vlastní Super Mario úrovně, o kterých jste vždycky snili, v Super Mario Maker 2, pouze na Nintendo Switch! K dispozici vám bude spousta nových nástrojů a částí a nic tak nebude bránit vaší fantazii při vytváření unikátních úrovní, o které se můžete podělit nejen s přáteli, ale s celým světem.

  Super Mario Maker 2 - Limited Edition (SWITCH)

  PŘIVEĎTE SVÉ NÁPADY K ŽIVOTU
  Vytvářet své vlastní Super Mario úrovně je snadné, nyní navíc mohou na tvorbě spolupracovat dva hráči na jedné obrazovce. Jednoduše si vyberte ikonické objekty a nepřátele a umístěte je kamkoliv chcete. Vybrat si můžete z několika různých prostředí a stylů Super Mario her - nově se do této nabídky přidává i styl Super Mario 3D World! Dokonce můžete zkombinovat známé elementy a stvořit tak věci, se kterými se Mario dosud nesetkal.

  super mario maker

  VLASTNÍ CESTOU
  Pomozte obnovit hrad Princezny Peach v novém Story Módu. S více než stovkou originálních úrovní, které vytvořilo samotné Nintendo získáte více než dost tipů a inspirace pro své vlastní tvoření! Chcete ukázat své výtvory přátelům? Až 4 hráči zároveň se mohou pokusit dokončit vytvořené úrovně v lokálním multiplayeru. Hrajte jako Mario, Luigi, Toad a Toadette a užijte si skvělou zábavu!

  level maker

  SDÍLEJTE S NINTENDO SWITCH ONLINE
  S členstvím v Nintendo Switch Online (prodávané samostatně) získáte přístup k úžasné kreativní komunitě, se kterou můžete sdílet své úrovně, aby si je mohli zahrát i ostatní. Kromě toho tu najdete stále rostoucí číslo úrovní vytvořených ostatními hráči, které si můžete ihned zahrát nebo si je stáhnout do konzole a zahrát offline později.

  vytvoř si svou hru
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský

   o.barty: Zdravím, předměty samostatně prodávat nejdou, ale napište nám xzone@xzone.cz a zkusíme něco vymyslet :)

  • o.barty

   Dobrý den, je možné stylus nebo zápisník/klíčenky koupit zvlášť? Chtěl bych obojí, ale nemá pro mne smysl mít dvě kopie hry... :) Předem děkuji.

  • Jan Bobrovský

   Josef: Zdravím, k této edici není steelbook.

  • Josef

   Dobrý den, je k této edici i steelbook ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Mario Maker 2 - Limited Edition!