S.W.I.N.E.
PC

(4x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10306
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Originální a vtipná RTS, geniální parodie 2. světové války aneb - Adolf Hitler byl tlustý fanatický vepř a králíci mu to brzy spočítají. Prasečí invaze do země králíků se někomu sakra nevyplatí.... Na rozdíl od klasických RTS se v této hře nestavějí žádné budovy. Jednotky se nevyrábějí, ale nakupují na začátku mise (a případně i v jejím průběhu, pokud na to máte dostatek kreditů). Nebudete tedy vést masové bitvy, ale šarvátky s menším počtem strojů, o které se tím pádem musíte dobře starat. S tím, jak budou vaše stroje úspěšné v boji, poroste i jejich zkušenost a výkonnost. Arzenál, který budete mít k dispozici, čítá něco přes deset typů jednotek: rychlejší průzkumná vozidla, lehké a těžké tanky, raketomety, dělostřelectvo či minomety. Během mise lze přivolat bombardér. Poměrně originální jednotkou je tahač, určený k transportu muničního, palivového nebo servisního přívěsu, bez nichž se bojové jednotky neobjedou. Tahačem lze také odvézt kteroukoliv imobilní jednotku do bezpečí. Tato hra je vybavena jedinečným českým dabingem - nenechte si ujít šanci navštívit Prasopolis a Karotkov, zalítat si v PIGu-52, nebo si zastřílet z Chrochtavé Kaťuše !!! Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • byfo

   jj,ta česky namluevná byla best

  • dasfdsefdg

   Je to fakt dobrá strategie.

  • Anonym

   já měl česky namluvenou verzita byla super

  • aaaaaaaa   SWINE MILUJU SOU DOST HUSTY ŠKODA ŽE TAM NENÍ PECHOTA

  • eel

   Kdybyste si to někdo kupoval, doporučuju verzi 1.6. kdysi vyšla verze 1.4 ve Score. Verzi 1.4 on-line po Inetu skoro nikdo nehraje.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Roztomilá grafika, roztomilý a profesionální dabing, dobrá hratelnost. Celkově good hra. DOPORUČUJI

skvělá hra,doporučuji těm co hledají vtipnou strategii...a těm oc strategie mco nejdou...v této hře se nestydte cheatovat:)

Je to opravdu velice vtipná hra, ale je i velice těžká

Vynikající strategie s obtížností skoro jako Original War. Kdo za tuto skvělou cenu koupí, neprohloupí.

Sledujte nás na instagramu