The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC) DIGITAL
Digital

500
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Fantasy, Retro
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7064598
 • Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG

  Toto je anglická verze hry pro Steam!


  Game of the Year Edition obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006. Deluxe edice k tomu všemu ještě přidává oficiální DLC Fighter's Stronghold Expansion, Knights of the Nine Quest, Spell Tome Treasures, Vile Lair, Mehrune's Razor, The Thieves Den, Wizard's Tower, Orrery a Horse Armor Pack.


  The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.


  Hlavní vlastnosti:


  Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit - od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.
  Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie posunuje pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý závan větru.
  Oslňující umělá inteligence: Průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion seznam činností a schopnost zvolit si chování na základě dění kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.
  Nové země k prozkoumání: V datadisku Shivering Isles uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, který je rozdělený na dvě časti zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste kdy zažili.
  Noví nároční nepřátelé: Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.
  Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu v nečinnosti. Získejte znovu jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

  Edice Deluxe obsahuje navíc (bez českých titulků):


  Fighter's Stronghold Expansion: Žijte život vznešeného bojovníka v tomto rozsáhlém hradu se soukromými komnatami, velkou jídelnou a vinným sklepem.
  Knights of the Nine Quest: Porazte zlo, které bylo vypuštěno do světa. Nová podzemí, postavy, úkoly a záhady čekají jenom na vás.
  Spell Tome Treasures: Získejte tyto knihy a objevte kouzla nízké i vysoké úrovně a také mocná kouzla s více různými efekty.
  Vile Lair: Víceúrovňová skrýš pod vodou, kde najdou útočiště hlavně zlí hráči, která poskytuje vaší postavě bezpečný úkryt.
  Mehrune's Razor: Zdolejte jedny z nejhlubších a nejobtížnějších podzemí v Cyrodiilu, abyste získali tyto hrůzostrašné zbraně.
  The Thieves Den: Odhalte proslulou ztracenou pirátskou loď a prohlašte ji za svou. Tato skrýš je určená pro postavy specializující se na plížení.
  Wizard's Tower: V zamrzlýchhorách Cyrodiil stojí Frostcrag Spire, věž divů pro vaši postavu specializující se na magii.
  Orrery: Využijte sílu hvězd. Přestavte Orrery, abyste odhalili tajemství této svatyně uvnitř Gildy čarodějů.
  Horse Armor Pack: Tamriel je nebezpečné místo. Chraňte vašeho koně před nebezpečími díky tomuto krásnému ručně vyrobenému brnění.

  The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition © 2007 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Oblivion, Shivering Isles, Knights of the Nine, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. 2K Games a logo 2K Games, logo A Take2 Company, Take Two Interactive Software jsou obchodní známky a/nebo registrované obchodní známky Take Two Interactive Software, Inc. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2006 by RAD Game Tools, Inc. Části tohoto softwaru využívá technologii SpeedTree. © 2002 Interactive Data Visualization, Inc. Všechna práva vyhrazena. Využívá software Gamebryo © 1999-2006 Emergent Game Technologies. Všechna práva vyhrazena. Havok.comTM Middle-ware Physics System. © 1999-2007 Telekinesys Research Ltd. Všechna práva vyhrazena. Detaily na www.havok.com. FaceGen je od Singular Inversions, Inc. © 1998-2005. Všechna práva vyhrazena. © 1998-2006 OC3 Entertainment, Inc. a vlastníci jeho licencí. Logo softwarové platformy (TM a ©) IEMA 2007. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba
gamemasterday, dungeonsanddragons, dnd, dungeonmaster, dracidoupe, panjeskyne
heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium