The Lord of the Rings: Gollum
PC

899
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Akční adventura, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 47618
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS5PS4XSX

Bonus k objednávce

 • Hra The Lord of the Rings: Gollum je příběhová akční adventura, ve které se vžijete do role Gluma z filmové trilogie Pán prstenů. Vydejte se na dlouhou cestu za tím jediným, co je mu drahé. Glum je zručný a mazaný, ale zároveň rozervaný svou rozdvojenou osobností. Jedna mysl, dvě osobnosti – jen vy rozhodnete!

  BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE

  Předobjednejte si hru a získáte DLC s 6 exkluzivními emocemi – tyto emoce jsou speciální kosmetické animace, které Glum dělá při stisknutí tlačítka ve hře.

  Kategorie

  PC / PC hry / Dobrodružné


  NOVÝ PŘÍBĚH

  I když je nedílnou součástí příběhů J. R. R. Tolkiena, mnoha částem Glumova života zatím nebyla věnována zasloužená pozornost. Ve hře můžete prožít jeho příběh. Od doby, kdy byl otrokem pod Temnou věží, až po jeho pobyt u elfů v Temném hvozdu.

  The Lord of the Rings: Gollum (PS5)
  PŘEŽITÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ
  Přežijte a překonejte vše, co na vás čeká, díky své nenápadnosti, obratnosti a mazanosti. Lezte, skákejte a bojujte, abyste překonali nebezpečí nebo se dostali k výhodnějším pozicím. I když Glum není zrovna bojovník, neváhá zabít neopatrného nepřítele, když se mu naskytne příležitost – nebo to s ním skoncuje kreativnějšími a ničemnějšími způsoby.

  The Lord of the Rings: Gollum (PS5)
  JEN NA VÁS
  Rozhodnutí, která uděláte, a způsob, jakým hrajete, se přímo odrážejí v osobnosti Gluma: Glum a Sméagol – dvě strany jeho osobnosti, mezi kterými svádí svůj boj. Je jen na vás, jestli zvítězí temnější stránka Gluma, nebo jestli zahlédnete doutnající jiskru rozumu v tom, co se kdysi jmenovalo Sméagol. Jedna mysl, dvě osobnosti – jen vy rozhodnete!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Lord of the Rings: Gollum? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu