The Regiment
PC

1 099
Nákupem získáte 44 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Taktické
 • The Regiment je first-person střílečkou/ultra-realistickým S.A.S. bojovým simulátorem z dílen vývojářského týmu Kuju Entertainment. Důraz je v této hře kladen na rychlost pohybu, přesnost a skutečné bojové taktiky protiteroristických jednotek. Proto také tvůrci při vývoji tohoto titulu spolupracovali s bývalým členem S.A.S., veteránem Johnem McAleesem. The Regiment vám vedle komplexní tréninkové lekce využívající autentické procedury S.A.S. nabídne dva herní módy - arkádový a simulační. V druhém jmenovaném budete mít na obrazovce mnohem méně informací a reakce nepřátel budou podstatně rychlejší. Zároveň budete muset dávat mnohem větší pozor na munici a celkově se snažit lépe využívat prostředí, v němž se vše bude odehrávat. Singleplayerová kampaň zahrnuje jak mise založené na skutečnosti, tak i akce fiktivní, v jejichž rámci se podíváte například i do budovy britského parlamentu, která se ocitla v rukách teroristů. K dispozici bude také multiplayer. Základem hry je mimochodem Unreal Engine s fyzikou Karma a najdete tu i podporu pro nejnovější audio technologii Creative Sound Blaster X-Fi.
  Zdroj popisku: Tiscali Games
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Pavel

   Další varianta pro S.W.A.T,Rainbow Six a Ghost Recon.Teď je otázka jestli se tato hra těmto vzorům vyrovná nebo zda je překoná.Já si troufám říci že ano.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Regiment!