The Sims 3 + The Sims 3: Po setmění - Limited Collection
PC

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: České titulky
 • V limitované kolekci dostanete ve výhodném kompletu základní hru The Sims 3 + nejnovější velký datadisk (rozšíření do hry) The Sims 3: Po setmění. Nákupem v kompletu ušetříte skoro 700 Kč.

  Co kdybyste museli prožít celý svůj život na jednom místě... a poté najednou mohli vyjít ven a zamířit kamkoli ve vašem sousedství... V The Sims 3 můžete odstartovat existenci svých skutečně originálních Simíků v otevřeném prostředí plném života, které začíná hned za prahem jejich dveří! Svoboda pohybu a činností v The Sims 3 vám přinese nekonečné množství možností a nepřestane překvapovat nečekanými momenty příjemných i nemilých překvapení. S novým, jednoduše ovladatelným editorem máte k dispozici neomezené množství vlastních úprav pro vznik naprosto originálního Simíka. Rozhodněte si o tom, jakou bude mít váš Simík postavu – štíhlou, plnoštíhlou, nebo to bude svalovec? Vytvořte si Simíka s charakteristickými rysy osobnosti. Vybírejte si z desítek povahových vlastností a libovolně je kombinujte. Kombinace, které zvolíte – odvaha, umělecké sklony, samotářství, puntičkářství, kleptomanie, romantika, nešikovnost, stihomam a mnoho, mnoho dalších .The Sims 3 obsahují nový, rychlý a přizpůsobivý herní systém. V The Sims 3 je život vašich Simíků bohatší. Postavte si dům svých snů a udělejte si z něj perfektní domov. Upravovat můžete naprosto vše – podlahy, dekorace, oblečení, pohovky, tapety i odstíny skel v oknech. Měnit barvy a vzory je nyní jednoduché a zábavné. K dispozici tak máte nekonečné množství variant vlastních úprav. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • aj

   já teda nevím, ale 750 + 900 = 1650
   tohle 1400, takže ušetřím 250 a ne skoro 700

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Takže The sims 3 aj The sims 3 Po zotmení sa aj celkom vydarili, ale myslím si, že sa tvorcovia moc ponáhľali mohli to dlhšie vytvárať, ale dať si pozor na detaily, ktoré im unikli !