The Sims Medieval: Pirates and Nobles
PC

199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Přichází první datadisk pro The Sims Medieval s podtitulem Pirates and Nobles. Balíček dobrodružství nabídne hráčům nové úkoly, výpravy za poklady a stovky dalších předmětů pro jejich středověká království. The Sims Medieval: Pirates and Nobles obsáhne nové varianty a možnosti řešení všech herních aspektů. Příběh začíná ve chvíli, kdy do království přicházejí piráti z Aarbyvillu a šlechta z Tredonie. Krátce po tom všem se začíná příběh točit kolem šermířských soubojů, milostných afér, velkých dobrodružství a záhad. Hra obsahuje manuál a vyjde pro PC a Mac. Jedná se o rozšíření. Vyžaduje základní hru The Sims Medieval.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • nik

   Tím bych si někdy nebyl jist

  • MRchytřejší než ostatní

   Mrsina: To je sekundární věc hlavní je obsah

  • Mrsina


   MRchytřejší než ostatní: Ty bys měl hlavně zapracovat na své češtině. V tvém textu chybí pár čárek a některé dokonce přebývají.

  • MRchytřejší než ostatní

   Nevim zdali jsem náhodou nenajel na stránku Arkhamu Asyla kde blázni píšou co chcou, za prvé jsi uvědomte pojem 2D a pak teprve něco pište.The Sims Medieval je kompletně 3D.Silně pochybuju o Rolakolom a jeho vystudování angličtiny protože to co tvrdí stím by ho neměli pouštět do školy, Takže jsem začněne psát smyslu plné věci, které maji hlavu a patu jinak děláte ostudu sami sobě, a vůbec čechům celkově i tak nám to hodně kazí politika tak zalezte s těma svíva komentáři a už se nesnažte vypadat chytře, dělějte to až jimi budete doopravdy!

  • Rolakolom

   Jenomže já sem angličtinu vystudoval takže si dej pohov. Jenom řikam že už jim nestojíme ani za tu češtinu. Obraz je jenom ve 2d, málo věcí na dělání, a strašnej stereotyp.

  • aaa

   Sims medieval mi jako blbost nepřijde kdybys uměl anglicky mluvil bys jinak

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Poměrně osvěžující dodatek, který konečně přinesl ochutnávku toho, jak měl vypadat původní Medieval.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims Medieval: Pirates and Nobles!