The Sims Triple Pack 2
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Kód produktu: 11936
 • Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na dovolenou a veme ji na životní dovolenou, ve stylu Simů. Na co se můžete těšit : možnost vybrat si z široké palety činností na pláži, na sněhu nebo v táboře, zahrát si volejbal na pláži až v osmi lidech, rybaření, koulování se ve sněhu,přivézt si domů suvenýr jako je bůžek plodnosti, plyšový tučňák nebo křišťálová lebka a mnoho mnoho dalších.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Triple Pack 2 obsahuje tři datadisky do hry Sims 1: Hot Date, Abrakadabra a On Holiday.

  The Sims: Hot Date

  A je tu třetí datadisk jedné z nejúspěšnějších her všech dob, The Sims. Zde hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvit si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si můžou sami vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, tak začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To, že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku, ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!

  The Sims: Abrakadabra

  Vaši Simové umějí kouzlit! V posledním datadisku k legendární hře The Sims, Simové používají magii, aby vylepšili svůj milostný život, ozvláštnili práci a dokonce se pomocí kouzel pomstili sousedům. Datadisk obsahuje úžasné magické lokace, nové postavy a samozřejmě spoustu kouzel. Hráč může svého Sima poslat do magického města, aby se zde pochlubil se svými triky a naučil se nová kouzla. Doma pak přeměňuje obyčejné předměty v užitečné pomocníky, hypnotizuje své přátele nebo mění nepříjemného souseda v žábu. Ve hře se objeví více než 150 nových předmětů a mnoho nových postav mezi nimiž nechí kočovní cikáni, vyvolávači duchů, mumie a další.

  The Sims: On Holiday

  Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na dovolenou a veme ji na životní dovolenou, ve stylu Simů. Na co se můžete těšit : možnost vybrat si z široké palety činností na pláži, na sněhu nebo v táboře, zahrát si volejbal na pláži až v osmi lidech, rybaření, koulování se ve sněhu,přivézt si domů suvenýr jako je bůžek plodnosti, plyšový tučňák nebo křišťálová lebka a mnoho mnoho dalších.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Zoban

   Ahoj kdo si neví rady třeba s nějakou hrou a hledá návody ať zajde na stránku www.abecedaher.cz najde te tam uplne vsechno od Návodů až po Cheaty.Ale pro dobrou vec :).

  • Hrůůča

   Ahojda lidi tahleta hra to je jenom jeden disk?,nebo jich je více pls pisnete potřebuju to vědět páá

  • Eli

   Lili: Jj to všechno vim:).... tak se mějte paa

  • Lili

   Jo ve 2 je to i na 50 000 a to je motherlode a kdyz chces mit vsecky potreby na zeleno (hlad,energie...) maxmotives a kdyz chces otevrit vsecky karierni predmety tak unlockcareerrewards ....vsechno ve 2

  • Eli

   Kiki: Ahoj nevím jestli myslíš kód jako na přidávání peněz:) v jedničce je to dyžtak klapaucius a ve dvojce kaching...

  • Kiki

   Ahojky mám Sims mazlíčky k jedničce a nevim kod poradíte mi prosím???Vůbec nikde ho nemůžu najít.

  • Terka

   Ahojky mám tu hru The Sims hot date a nejde mi nainstalovat, kamarádka mi poradila a řekla že si musím stáhnout maxis ale já nevím jak..

  • Máša

   nejste sami :-) já to měla vždycky jako první

  • natore

   nejsi sama.)

  • Hello

   A já dement sem si to kupovala vždycky když to vyšlo za 800 kč!

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu