Theatre of War 2 Africa 1943
Digital

65
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Světová válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004552
 • Theatre of War 2: Africa 1943 pokrývá události roku 1943 v Tunisku v Severní Africe. Německé Afrika Korps se zotavuje ze zničující porážky a následného ústupu po Druhé bitvě u El-Alameinu - nyní posílená a podporovaná Italskou armádou - se připravuje zase jednou zkřížit zbraně se Spojenci. Jednotky Osy, pod velením legendárního generála Erwina Rommela, teď mají šanci z jejich dřívějších neúspěchů vykřesat vítězství. Hráč povede Rommelovy Afrika Korps v jejich posledním velkém válečném tažení a bude velet Americké armádě, která se pokouší jednou pro vždy vytlačit vojáky Osy z Afriky.
  Jeviště je připraveno a je čas znovu vstoupit do Theatre of War!
  Boje ve městech dům od domu.Animovaný boj na blízko.Velení protiletadlovým vozidlům a pevným protileteckým pozicím.Kouřové clony.Nyní máte (jen v roli obránců) k dispozici různé druhy zákopů, pytlů s pískem, betonových bloků a ostnatých drátů, které můžete rozmístit před začátkem bitvy.Pokročilé ovládání formací jednotek.Vylepšená AI vojáků (vojáci teď např. nezávisle na vás hledají krytí a sdílejí munici do těžkých zbraní).Vylepšený komplexní systém poškození pěchoty.Nový pokročilý vizuální odhalovací systém počítající s pozorovacími úhly a kouřovými clonami.Vyhledávání online herních serverů.Vylepšená grafika a zvuky díky novým modelům vojáků a vozidel, novým zvukům a hudbě a úplně novým efektům a animacím explozí.15 misí ve třech kampaních - německé, americké a britské - včetně proslulých bitev jako Bitva v průsmyku Kaserín, u Sidi Bou Zid, u Sbeitly a u Tebessy.Editor misí, abyste si mohli vytvářet vlastní scénáře.Interaktivní taktická mapa bitvy.Přes 50 různých typů vozidel.Přes 30 unikátních budov.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Theatre of War 2 Africa 1943? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram