Thief 3: Deadly Shadows
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10934
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Příběh hry volně navazovat na předchozí dva díly, opět se zde setkáme s naším zlodějíčkem Garrettem. Při otvírání zámku na vás například čeká velmi pěkná animace, ve které skutečně uvidíme, jak jej hlavní hrdina páčí. Ulehčeno bylo i u šplhání a pochopitelně přibylo i několik dalších vylepšení a vychytávek. Thief 3 běží stejně jako další počin Ion Stormu - Deus Ex 2 - na modifikovaném Unreal engine od Epicu s Karma technologií pro zajištění realistické fyziky jako např. v UT 2003. K dispozici budou pohledy z 1st i 3rd-person perspektivy a hráči mezi nimi můžou jednoduše přepínat přímo za běhu. Third-person pohled celé hře vstikl úplně nový rozměr a díky jeho začlenění budete moci získat nad Garretem ještě lepší kontrolu. Prostředí Thiefa rovněž dosáhlo úplně nové úrovně a to hlavně kvůli systému dynamických světel a stínů. Žádnému příznivci stealth akcí pochopitelně nemusíme vysvětlovat na co se temnější zákoutí mohou hodit. Ve hře budete muset třeba manipulovat s objekty tak, abyste mohli využít stíny, které vrhají.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • JC.D.

   Pavel: to jo,ale zase si budu říkat,že jsem za ty první dva díly zbytečně vyhazoval peníze :(

  • Pavel

   JC.D. Kup si tu Anthology edici, budeš tak mít všechny díly na jednom maximálně dvou DVD. Zatímco teď máš určitě první dva díly minimálně na třech CD.

  • JC.D.

   nebude se tato hra zlevňovat,když celá trilogie stojí ted 249Kč? mám totiž první dva díly a tak mi připadá zbytečný kupovat všechny 3

  • Pavel

   radar21: Nevím proč tu cokoli vytýkáš Ceneze a Xzone,když jádro tvého problému je úplně někde jinde.Měl jsem možnost už Thiefa 3 hrát,a také jsem v něm měl aplikovanou češtinu.A taky sem neměl přeloženy úkoly ve hře,to ale bylo jen tím že ta čeština co jsem měl nainstalovanou,nepřeložila ve hře všechny texty,tedy i ty,které jsi ty sám uvedl.A to bylo způsobeno tím že daná čeština co jsme ty i já měli nainstalovanou,nebyla vyrobena jako kompletní překlad do CZ pro Thiefa 3,ale pouze nekompletní CZ překlad,jež překládá většinu textů ve hře.Ale nikoli všechen!I přesto jsou na Internetu ke stažení další neoficiální češtiny jež by už měly úplně všechen text ve hře Thief 3 do našeho rodného jazyka přeložit.Mrkni sem
   http://www.abecedaher.cz/index.php?page=cestiny&page2=zobrazit&id_hry=0000006176 A zkus stáhnou tu češtinu od GameCenter s touto velikostí 34556 kB.

  • radar21

   To jsem samozřejmě zkoušel bez úspěchu. Firmě CENEGA za paskvil místo CZ(a za dřívější komunikaci s ní) uděluji "červenou kartu".
   Firmě (X)ZONE, že ten paskvil klidně prodává uděluji první "žlutou kartu".
   Slušné by bylo alespoň upozornit zákazníka na nízkou kvalitu CZ s tím, že na tuto hru existují lepší a funkční volně stažitelné CZ.

  • Martin Schovanec

   radar21: Zkuste to cele odinstalovat a smazat zbyle soubory. Pak znovu naistalovat a pak hned i tu cestinu co je na disku s hrou. Pokud to bude presto rozhozene, tak kontaktujte technickou podporu help@cenega.cz

  • radar21

   Ahoj,
   koupil jsem zde Thiefa 3 s CZ. Po instalaci jsem zjistil, že nemám přeloženy do CZ texty úkolů, nové zprávy a vlastně vše, co je běžně pod písmenem "O".
   Instaloval jsem pouze s originálu.
   Také jsem při další pokusné instalaci použil Mrazíkovu CZ, ale výsledek byl stejný.
   Nevíte kde je chyba?
   Díky.

  • bubák

   podle me to je jedna z nejlepsich her co sem kdy hral - doporucuju

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Thief 3: Deadly Shadows!

Sledujte nás na instagramu