Through the Woods
Digital

186
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004674
 • Objev nádherné prostředí a prožij příběh inspirovaný severskou mytologií, norským uměním a přírodouPoznej temné příběhy z minulosti i současnosti prostřednictvím citlivého vyprávěníKreativní využití světla a temnoty společně vytváří úžasné prostředíDěsivá cesta, kterou doprovází krásná a ponurá zvuková stopa
  Through the Woods je skandinávský dobrodružný horor z pohledu třetí osoby, který probíhá v lese na západním pobřeží Norska. Je to příběh matky a jejího ztraceného syna. Díky vyprávění matky bude hráč bude následovat cestu vyděšené ženy, která sama sebe přinutila vejít na strašidelné místo, aby nalezla svého syna v krajině inspirované severskou mytologií a norskými lidovými pohádkami.
  Ve hře Through the Woods studio Antagonist zachytilo pocity výletu v lese tak, jak jsou viděny očima dětí, se všemi možnými obavami a záhadami spojenými s osamělou procházkou na takovém místě. Tyto pocity jsou ve hře spojeny se silným příběhem a vysoce kvalitním zvukem, které se společně stanou v temném lese klíčovými prvky celého prostředí. Through the Woods je silný zážitek, který přímo poskytuje pocit osamělosti a ztracenosti na strašidelném místě.
  Vlastnosti hry
  Objev nádherné prostředí a prožij příběh inspirovaný severskou mytologií, norským uměním a přírodouPoznej temné příběhy z minulosti i současnosti prostřednictvím citlivého vyprávěníKreativní využití světla a temnoty společně vytváří úžasné prostředíDěsivá cesta, kterou doprovází krásná a ponurá zvuková stopa
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Through the Woods? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram