Tom Clancys H.A.W.X. 2
PS3

599
Nákupem získáte 24 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Letadla
 • Vzdušné souboje se změnily. Stejně jako vy. Jako člen přísně tajné letky HAWX2 patříte mezi několik málo vyvolených. Jste opravdovou elitou. Nadvládu si ve vzdušném prostoru vydobudete díky svým bleskovým reflexům, nejmodernějším technologiím a hypermoderním strojům, jejichž existenci vlády kategoricky odmítají. V krvi máte všechny přednosti nejmodernějších válečných letounů světa. Na nepřátelské území vniknete nepozorovaně, uštědříte zdrcující úder a uniknete dříve, než se protivník vzmůže na reakci. Své protivníky oslabíte díky technologické převaze na obrovskou vzdálenost a pak si s nimi pohrajete v nervydrásajícím souboji zblízka. Vaše ocelové nervy vám umožní úspěšně létat noční mise, čerpat palivo za letu a provádět mnoho dalších kousků. Vaše práce nese rysy profesionality, umění a dokonalé účinnosti. Jste přece členem HAWX2 a patříte tak mezi nejlepší vojenské piloty, jací kdy spatřili světlo světa.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • m4

   dobry vecer , melbych dotaz ohledne hry hawx 2 ma tato hra podporu vice hracu na jedne konzoli, splitscreen, s pozdravem vas klient

  • laco

   ta retro hra je supr :) dá se to odněkud stáhout :D na odreagování bomba hra,

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tom Clancys H.A.W.X. 2!