Tomb Raider: Definitive Edition
PS4

(3x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, 2D adventura
Kód produktu: 18078
Hra také dostupná pro:  XBOX 360
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 170 Kč

nebo

 210 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • DELUXE EDICE OBSAHUJE
  - DLC Tomb of the lost adventurer
  - 6 převleků pro Laru
  - 8 map do multiplayeru
  - 6 zbraní
  - 4 charaktery

  Tomb Raider je akční adventura, v jejímž průběhu se utváří charakter slavné Lary Croft. Ta se z nezkušené mladé ženy postupně mění v drsnou a neohroženou hrdinku.

  Tato kompletně přepracovaná verze hry pro konzoli PlayStation 4 a konzoli Xbox One přináší neuvěřitelně detailně propracovanou postavu Lary a úžasný svět plný života. Lara Croft v nesmírně detailním zpracování, které nemá obdoby na konzoli. Zcela nový model Lary, který využívá výhody plynoucí z výkonu konzolí nové generace. Technologie TRESS FX, která zajišťuje realistickou simulaci pohybu vlasů tím, že každé vlákno je během pohybu fyzicky aktivní, Přepracované shadery a nasvícení potu, bláta a krve, díky nimž více vyniká živočišnost Lařina putování. Fyzický svět rozpohybovaný zbrusu novou hardwarovou architekturou. Svět byl dynamicky oživen prostřednictvím komplexních fyzikálních simulací stromů, podrostu, látek, počasí, osvětlení a různých efektů. Rozlišení všech textur bylo čtyřnásobně zvýšeno, obraz je tedy jemnější a podrobnější.

  Díky vylepšeným herním postavám, nepřátelům a možnosti ničit okolní objekty je hra poutavější a realističtější. Využití technologie podpovrchového rozptylu světla umožňuje fyzikálně věrné a přirozené nasvícení objektů. Nativní rozlišení 1080p je zárukou vynikající ostrosti obrazu, díky které mohou krásy ostrova Yamatai vyniknout do těch nejmenších detailů.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mara: Hra je na PS4 jen v angličtině.

  • Mara

   Dobrý den, má hra prosím cz titulky?

  • pepe

   grafika je masakrozni,vazne perfektni..........!!!!!!!

  • Tomáš Pavlata

   to monetálně nevíme, je možný, že stačí ovladač, ten disponuje repráčkem, ale zdali tomu tak je, to spíš se obraťte na Cenegu či nějaké zahraniční fórum.

  • Naxx

   Dobry den, chtel bych se zeptat jestli k Voice controlu je nutna PS4 camera nebo staci jen ovladac. Diky za odpoved.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Dost slušňě našlapaný. Sem tam pobelhává grafika.

Pro ty co hrali puvodni verzi hry se jedna o zbytecny nakup. Pro ty co ne, se jedna o kvalitni, zabavnou akcni hru ala Uncharted

Výborně předělaná hra do Next-genu, je to opravdu povedený díl pro ty co už normální verzi hry dohráli asi nemá cenu kupovat, já jsem ji nehrál a proto jsem si ji koupil a jsem nadšen...úžasný.

Sledujte nás na instagramu