Total War: ATTILA (PC) Steam
Digital

364
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7847150
 • Nové pokračování oceňované PC v sobě spojuje tahovou strategii s real-time taktikou. Total War: ATTILA vrátí hráče zpět na samý počátek raného středověku, do roku 395 našeho letopočtu, do doby zmítané turbulencemi apokalyptických proporcí.


  Jak daleko jste ochotni zajít, abyste přežili? Zametete s útlakem a vybudujete vlastní království barbarů? Anebo se dáte na stranu rozpadajícího se Impéria, které musí v ultimátní strategické výzvě čelit bouři z Východu?


  Bič Boží se blíží. Váš svět shoří.


  Hlavní vlastnosti:


  Mechanismy apokalyptické destrukce: Ovládněte zuřivou sílu ohně v bitvách; podpalujte budovy a vyděste tak jejich obránce. Nebo pomocí nového mechanismu bourání vymažte celá města a regiony z mapy kampaně.
  Legendární startovní pozice: V případě hry za Západořímskou říši začínáte s rozsáhlými územími pod vaší nadvládou, ale jste oslabeni politikařením a ohroženi nepřáteli ze všech stran. Z nadvlády se po chvíli stane boj o holý život.
  Přepracované herní mechanismy: Od vylepšeného herního konceptu a uživatelského rozhraní až po optimalizované a modifikované herní mechanismy Total War, včetně politiky, rodokmenu, občanského řízení a technologického pokroku.
  Neuvěřitelně přesné dobové detaily: Technologie, zbraně a výzbroj, náboženství, kulturní a společenské otřesy, vše je vytvořeno podle dobových reálií. Total War: ATTILA nabízí skutečně autentický zážitek.
  Vynikající věrnost grafiky: Vylepšení a optimalizace obou kampaní a boje vytvářejí mrazivou vizi blížící se apokalypsy a s ní zničení civilizovaného světa.

  Buďte svědky konce jedné a povstání nové legendy. S dech beroucím rozsahem, atmosférou a vylepšeným grafickým zpracováním.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Total War: ATTILA (PC) Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat