Trackmania Turbo
PC

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
 • 1 099 Kč Skladem
 • 684 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda, Auta
Hra také dostupná pro:  PS4
 • V Trackmanii Turbo je hudba propojená s vaší jízdou a dynamicky se mění stylem jízdy. Každé protnutí checkpointu, projetí zrychlováku, driftování nebo mega skok upraví hudbu do naprosto jedinečného zážitku.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Trackmania se dočkala kompletního přepracování pro novou herní generaci. Otestujte své schopnosti na více než 200 tratích a bavte se při závodech se svými přáteli doma na rozdělené obrazovce či v on-line závodech s desítkami dalších trackmaniaků.  TRACKMANIA JAK MÁ BÝT
  Trackmania je návyková záležitost, jak vám potvrdí nejeden trackmaniak. V novém díle se však závislost ještě násobí celou řadou novinek a vylepšení. Tradiční mix rychlých arkádových závodů s propracovaným budováním šílených tratí však zůstává nezměněný.

  4 PROSTŘEDÍ, 4 ROZDÍLNÉ HRY
  Každé ze čtyř okouzlujících prostředí se dočkalo nové grafiky a každé nabízí naprosto odlišný jízdní styl.
  Rollercoaster Lagoon: Pokořte gravitaci v prostředí tropického ráje, závoďte na slunných plážích a prohánějte se po nebezpečných magnetických tratí jako z autodráhy.
  International Stadium: Klasický stadion z TMN, kde uplatníte přesnou jízdu a dokonalou soustředěnost při rychlých závodech v lehkých formulích.
  Canyon Grand Drift: Prostředí Severní Ameriky přímo láká ke svobodnému driftování po dráze, čehož se zde dočkáte habaděj.
  Down & Dirty Valley: V této venkovské krajině se vám bude nejvíce hodit pečlivé ovládání auta ve vzduchu, jelikož všudy přítomné kopce vás rozhodně nenechají trčet na zemi.  KAMPAŇ
  Předtím než se vydáte do tvrdého světa online závodění, je dobré trošku potrénovat. A od toho je tady více než 200 unikátních tratí v pěti obtížnostech, na kterých budete sbírat medaile v kampani. Ve světových žebříčcích se poté můžete podívat, jak jste šikovní (a nebo nešikovní, oups!)

  DOUBLE DRIVER
  Trackmanii nemusíte hrát sami. Zapojte kamaráda a ujměte se společně volantu jednoho vozu. Ano, čtete správně. Dva řidiči. Jedno auto. Tohle bude chtít pevné nervy a nerozlučné přátelství!  STAVĚNÍ TRATÍ
  Trackbuilder je neodmyslitelná část Trackmanie, kde spousta hráčů tráví více času než za volantem. V intuitivním editoru si můžete vytvořit vlastní tratě všech druhů, velikostí a bláznivosti. Fantazii se meze nekladou. A pokud žádnou nemáte, můžete využít náhodný generátor tratí a poté je pouze poupravit.

  DYNAMICKÁ HUDBA
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

TrackMania Turbo je prostě TrackMania s dvěma velkými T. Pro fanoušky skvělé pokračování (ačkoli vývojáři hru označují jako spin-off), pro nováčky výborný start do téhle série. Co víc k tomu dodat?  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Trackmania Turbo!