TransOcean 2 Rivals
Digital

208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, Ekonomické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005171
 • Hru vyvinulo studio Deck 13 Hamburg, kreativci stojící za hrou TransOcean: The Shipping Company Nové typy lodí a nákladů: kontejnerové lodě, tankery a nákladní lodě, každá s vlastními přednostmi a slabinami Vylepšuj své lodě pomocí široké škály vylepšení Přes 60 přístavů napříč všemi kontinenty Úžasný orchestrální soundtrack Rozšiřuj svou flotilu a nakupuj ty největší lodě Nastav si nové dynamické výzvy a staň se tím nejlepším přepravním magnátem
  Ve hře TransOcean 2: Rivals čelíš nové výzvě coby šéf vlastní přepravní společnosti: Mezinárodní konkurence je o dost tužší a bitva o ty nejlukrativnější zakázky teprve začíná. Podaří se ti předčit své rivaly ze sedmi moří a zajistit své přepravní společnosti celosvětový úspěch a renomé?
  Hra
  TransOcean 2: Rivals je druhou kapitolou úspěšné obchodní simulace TransOcean, která nabízí dny plné zábavy se třemi režimy pro jednoho hráče – Kampaň, Nekonečná hra a Soutěž – nebo s kamarády ve strhujícím soutěžním režimu pro více hráčů.
  Začni se svou nově založenou přepravní společností v jednom ze 60 přístavů a zahaj svou kariéru s malou flotilou opotřebovaných feederů, těch nejmenších lodí ve hře TransOcean 2: Rivals. Svůj přístav si vyber moudře a doručuj své první zakázky do okolních přístavů, čímž si vyděláš své první peníze. Spravuj svůj podnik s rozvahou, plánuj si cesty dopředu a nepodceňuj externí faktory jako třeba cenu ropy nebo konkurenční firmy. Takto budeš pomalu rozšiřovat svou flotilu a zakládat pobočky po celém světě. Dokážeš zdolat všechny výzvy?
  Díky živějšímu ekonomickému systému, který ovlivňuje veškeré možné zboží, budeš ve hře TransOcean 2: Rivals čelit i makroekonomickým výzvám. Díky třem typům lodí – tankery, kontejnerové lodě a nákladní lodě – máš ještě více možností toho, jak se můžeš specializovat a dovést svou firmu až na vrchol. Vyzvi své rivaly a rozvíjej svůj vlastní globální podnik.
  V režimu pro jednoho hráče se můžeš ujmout i velmi jedinečné výzvy: Naviguj své lodě osobně v rozmanitém 3D prostředí, když remorkéry vstoupí do stávky a začne jít do tuhého. Dokážeš v přístavu manévrovat s malými i velkými plavidly, aniž by utrpěly nějaké poškození?
  Kampaň
  Před lety se ti to už povedlo. Podařilo se ti vyplatit toho pragmatického investora a stát se tím nejúspěšnějším přepravním magnátem všech sedmi moří. Ale pak se něco zvrtlo! Tvé přepravní impérium se zhroutilo a co víc – tvůj starý konzultant a přítel Hiram T. Witherspoon skončil za mřížemi. Nyní žiješ jako samotářský kočí psího spřežení na Aljašce. Ale tvá touha pomoci Hiramovi a zhatit plány své sokyně, Lydie Blythe-Smithové, tě táhne zpět do všech přístavů světa.
  Dokážeš se postavit starým i novým konkurentům a stát se opět úspěšným přepravním magnátem? Protože jen ty dokážeš zarazit útoky Lydie Blythe-Smithové jednou pro vždy.
  Vlastnosti kampaně:
  6 vzrušujících kapitol, které hráče postupně seznamují se všemi herními mechanismy
  Tři různé medaile za každou kapitolu nesmírně zvyšují znovuhratelnost Potkej se se starými známými a udělej si nové přátele, kteří s tebou budou čelit bezohledným rivalům
  Navíc ve všech režimech pro jednoho hráče: Naviguj osobně své lodě v chytlavé 3D minihře Režim pro více hráčů
  V režimu pro více hráčů hraješ až proti 7 skutečným protivníkům. Pokud si chceš před konkurencí zachovat náskok, budeš potřebovat skutečné strategické dovednosti. Tví konkurenti na tebe budou vyvíjet čím dál vyšší tlak, ale spolu s tím se budou rozšiřovat i tvé možnosti: Sváděj boje o ekonomickou nadvládu v různých regionech nebo své protivníky poškozuj sabotážními aktivitami. Ale pozor: Tví rivalové si to nenechají jen tak líbit.
  Jedna hra je rozdělena na několik kol, ve kterých musíš splnit dané úkoly, za které získáš vítězné body. Hráč, který bude mít na konci nejvíce vítězných bodů, vyhrává. Vítězná kritéria se náhodně určí na začátku každé hry. Délku hry si můžeš ručně nastavit. To znamená, že neexistuje žádná zaručená optimální strategie, neboť každá hra přináší nové výzvy. V jedné hře můžeš získat nejvíc vítězných bodů za nejvíce vydělaných peněz, kdežto v jiné dostaneš odměnu třeba za to, že máš tu nejmodernější loď. Postavíš se všem výzvám a porazíte své konkurenty?
  Vlastnosti režimu pro více hráčů:
  Hraj až proti 7 hráčům v reálném čase Díky proměnlivým vítězným kritériím, která se náhodně určí na začátku každé hry, je každý herní zážitek jedinečný Spousta možných herních strategií zajišťují různorodou hratelnost Sabotuj své protivníky, abyste se v klíčový okamžik prodrali do popředí Délku každé hry lze nastavit, takže může trvat až 2 hodiny TransOcean 2: Rivals od vývojáře Deck 13 Hamburg je pokračováním úspěšné hry TransOcean: The Shipping Company, nesmírně oblíbené u hráčů obchodních strategií, fanoušků simulátorů a všech, kteří mají v oblibě velké nákladní lodě.
  Vlastnosti:
  Tři různé herní režimy: náročná Kampaň, klidná Nekonečná hra a Soutěž proti soupeřům s umělou inteligencí Populární 3D minihra v režimu pro jednoho hráče: Chop se kormidla vlastní lodi a vymanévrujte s ní z ošemetných situací Postav se proti ostatním hráčům v režimu pro více hráčů a díky té nejlepší strategii získej vítězné body Sabotuj své konkurenty
  Hru vyvinulo studio Deck 13 Hamburg, kreativci stojící za hrou TransOcean: The Shipping Company Nové typy lodí a nákladů: kontejnerové lodě, tankery a nákladní lodě, každá s vlastními přednostmi a slabinami Vylepšuj své lodě pomocí široké škály vylepšení Přes 60 přístavů napříč všemi kontinenty Úžasný orchestrální soundtrack Rozšiřuj svou flotilu a nakupuj ty největší lodě Nastav si nové dynamické výzvy a staň se tím nejlepším přepravním magnátem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si TransOcean 2 Rivals? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg