TransOcean 2: Rivals (PC/MAC) DIGITAL
Digital

699
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 7223512
 • Ve hře TransOcean 2: Rivals čelíš nové výzvě coby šéf vlastní přepravní společnosti: Mezinárodní konkurence je o dost tužší a bitva o ty nejlukrativnější zakázky teprve začíná. Podaří se ti předčit své rivaly ze sedmi moří a zajistit své přepravní společnosti celosvětový úspěch a renomé?


  Hra


  TransOcean 2: Rivals je druhou kapitolou úspěšné obchodní simulace TransOcean, která nabízí dny plné zábavy se třemi režimy pro jednoho hráče – Kampaň, Nekonečná hra a Soutěž – nebo s kamarády ve strhujícím soutěžním režimu pro více hráčů.


  Začni se svou nově založenou přepravní společností v jednom ze 60 přístavů a zahaj svou kariéru s malou flotilou opotřebovaných feederů, těch nejmenších lodí ve hře TransOcean 2: Rivals. Svůj přístav si vyber moudře a doručuj své první zakázky do okolních přístavů, čímž si vyděláš své první peníze. Spravuj svůj podnik s rozvahou, plánuj si cesty dopředu a nepodceňuj externí faktory jako třeba cenu ropy nebo konkurenční firmy. Takto budeš pomalu rozšiřovat svou flotilu a zakládat pobočky po celém světě. Dokážeš zdolat všechny výzvy?


  Díky živějšímu ekonomickému systému, který ovlivňuje veškeré možné zboží, budeš ve hře TransOcean 2: Rivals čelit i makroekonomickým výzvám. Díky třem typům lodí – tankery, kontejnerové lodě a nákladní lodě – máš ještě více možností toho, jak se můžeš specializovat a dovést svou firmu až na vrchol. Vyzvi své rivaly a rozvíjej svůj vlastní globální podnik.


  V režimu pro jednoho hráče se můžeš ujmout i velmi jedinečné výzvy: Naviguj své lodě osobně v rozmanitém 3D prostředí, když remorkéry vstoupí do stávky a začne jít do tuhého. Dokážeš v přístavu manévrovat s malými i velkými plavidly, aniž by utrpěly nějaké poškození?


  Kampaň


  Před lety se ti to už povedlo. Podařilo se ti vyplatit toho pragmatického investora a stát se tím nejúspěšnějším přepravním magnátem všech sedmi moří. Ale pak se něco zvrtlo! Tvé přepravní impérium se zhroutilo a co víc – tvůj starý konzultant a přítel Hiram T. Witherspoon skončil za mřížemi. Nyní žiješ jako samotářský kočí psího spřežení na Aljašce. Ale tvá touha pomoci Hiramovi a zhatit plány své sokyně, Lydie Blythe-Smithové, tě táhne zpět do všech přístavů světa.


  Dokážeš se postavit starým i novým konkurentům a stát se opět úspěšným přepravním magnátem? Protože jen ty dokážeš zarazit útoky Lydie Blythe-Smithové jednou pro vždy.


  Vlastnosti kampaně:


  6 vzrušujících kapitol, které hráče postupně seznamují se všemi herními mechanismy
  Tři různé medaile za každou kapitolu nesmírně zvyšují znovuhratelnost
  Potkej se se starými známými a udělej si nové přátele, kteří s tebou budou čelit bezohledným rivalům
  Navíc ve všech režimech pro jednoho hráče: Naviguj osobně své lodě v chytlavé 3D minihře

  Režim pro více hráčů


  V režimu pro více hráčů hraješ až proti 7 skutečným protivníkům. Pokud si chceš před konkurencí zachovat náskok, budeš potřebovat skutečné strategické dovednosti. Tví konkurenti na tebe budou vyvíjet čím dál vyšší tlak, ale spolu s tím se budou rozšiřovat i tvé možnosti: Sváděj boje o ekonomickou nadvládu v různých regionech nebo své protivníky poškozuj sabotážními aktivitami. Ale pozor: Tví rivalové si to nenechají jen tak líbit.


  Jedna hra je rozdělena na několik kol, ve kterých musíš splnit dané úkoly, za které získáš vítězné body. Hráč, který bude mít na konci nejvíce vítězných bodů, vyhrává. Vítězná kritéria se náhodně určí na začátku každé hry. Délku hry si můžeš ručně nastavit. To znamená, že neexistuje žádná zaručená optimální strategie, neboť každá hra přináší nové výzvy. V jedné hře můžeš získat nejvíc vítězných bodů za nejvíce vydělaných peněz, kdežto v jiné dostaneš odměnu třeba za to, že máš tu nejmodernější loď. Postavíš se všem výzvám a porazíte své konkurenty?


  Vlastnosti režimu pro více hráčů:


  Hraj až proti 7 hráčům v reálném čase
  Díky proměnlivým vítězným kritériím, která se náhodně určí na začátku každé hry, je každý herní zážitek jedinečný
  Spousta možných herních strategií zajišťují různorodou hratelnost
  Sabotuj své protivníky, abyste se v klíčový okamžik prodrali do popředí
  Délku každé hry lze nastavit, takže může trvat až 2 hodiny

  TransOcean 2: Rivals od vývojáře Deck 13 Hamburg je pokračováním úspěšné hry TransOcean: The Shipping Company, nesmírně oblíbené u hráčů obchodních strategií, fanoušků simulátorů a všech, kteří mají v oblibě velké nákladní lodě.


  Vlastnosti:


  Tři různé herní režimy: náročná Kampaň, klidná Nekonečná hra a Soutěž proti soupeřům s umělou inteligencí
  Populární 3D minihra v režimu pro jednoho hráče: Chop se kormidla vlastní lodi a vymanévrujte s ní z ošemetných situací
  Postav se proti ostatním hráčům v režimu pro více hráčů a díky té nejlepší strategii získej vítězné body
  Sabotuj své konkurenty
  Hru vyvinulo studio Deck 13 Hamburg, kreativci stojící za hrou TransOcean: The Shipping Company
  Nové typy lodí a nákladů: kontejnerové lodě, tankery a nákladní lodě, každá s vlastními přednostmi a slabinami
  Vylepšuj své lodě pomocí široké škály vylepšení
  Přes 60 přístavů napříč všemi kontinenty
  Úžasný orchestrální soundtrack
  Rozšiřuj svou flotilu a nakupuj ty největší lodě
  Nastav si nové dynamické výzvy a staň se tím nejlepším přepravním magnátem
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu