UFO : Aftermath - speciální edice
PC

899
Nákupem získáte 27 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10630
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Speciální limitovaná edice obsahuje navíc : kosmické sluneční brýle, tričko s motivem hry, kapesní rádio s logem UFO a plakát.

  Každý, kdo si tento velmi očekávaný titul u nás objedná, obdrží na CD bonus, který po nainstalování změní řadu vlastností hry, čímž se značně prodlouží její znovuhratelnost. Přibudou tři alterantivní starty hry v Jižní Americe, Japonsku a v ČR v Brně. Dále se v taktických misích setkáte s novým dodávkovým vozem, upravenými billboardy z doby před útokem mimozemšťanů a dalšími změnami, které zatraktivní opakované hraní. Na CD naleznete několik stovek MB bonusového materiálu o tvorbě hry jako např. skicy alienů, fotky z natáčení intra, postery, ukázky hudby v MP3, trailery a mnoho dalšího.

  UFO: Aftermath je nepřímým nástupcem úspěsné strategické série začínající hrou UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Výrobou hry byl pověřen český vývojářský tým Altar Interactive. Hráč je postaven do role velitele nevelkého zbytku lidské poplace, která byla téměř zničena nečekaným a rychlým útokem z kosmu. Ufo: Aftermath kombinuje strategické stavění základen a výrobu bojových jenotek a taktické prvky (boj proti mimozemšťanům přímo v terénu). Těšit se můžete krom jiného na : náhodně generované taktické mise - každá hra je proto zcela jedinečná. Začlenění RPG prvků : vojáci mají statistický panel s vlastnostmi, které se během hry vyvíjejí. Vychytralí a zákeřní mimozemšťané, propracovaní do detailů v realistické 3D grafice. Simultální kolový systém bojů. Více než 70 jedinečných zbraní. Hra je kompletně v češtině.

  Klasickou verzi hry si můžete objednat zde.

  Zde si můžete stáhnout český patch 1.2

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws