UFO : Aftermath - speciální edice
PC

899
Nákupem získáte 27 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Sci-Fi
 • Speciální limitovaná edice obsahuje navíc : kosmické sluneční brýle, tričko s motivem hry, kapesní rádio s logem UFO a plakát.

  Každý, kdo si tento velmi očekávaný titul u nás objedná, obdrží na CD bonus, který po nainstalování změní řadu vlastností hry, čímž se značně prodlouží její znovuhratelnost. Přibudou tři alterantivní starty hry v Jižní Americe, Japonsku a v ČR v Brně. Dále se v taktických misích setkáte s novým dodávkovým vozem, upravenými billboardy z doby před útokem mimozemšťanů a dalšími změnami, které zatraktivní opakované hraní. Na CD naleznete několik stovek MB bonusového materiálu o tvorbě hry jako např. skicy alienů, fotky z natáčení intra, postery, ukázky hudby v MP3, trailery a mnoho dalšího.

  UFO: Aftermath je nepřímým nástupcem úspěsné strategické série začínající hrou UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Výrobou hry byl pověřen český vývojářský tým Altar Interactive. Hráč je postaven do role velitele nevelkého zbytku lidské poplace, která byla téměř zničena nečekaným a rychlým útokem z kosmu. Ufo: Aftermath kombinuje strategické stavění základen a výrobu bojových jenotek a taktické prvky (boj proti mimozemšťanům přímo v terénu). Těšit se můžete krom jiného na : náhodně generované taktické mise - každá hra je proto zcela jedinečná. Začlenění RPG prvků : vojáci mají statistický panel s vlastnostmi, které se během hry vyvíjejí. Vychytralí a zákeřní mimozemšťané, propracovaní do detailů v realistické 3D grafice. Simultální kolový systém bojů. Více než 70 jedinečných zbraní. Hra je kompletně v češtině.

  Klasickou verzi hry si můžete objednat zde.

  Zde si můžete stáhnout český patch 1.2

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí UFO : Aftermath - speciální edice!