Vancouver 2010
PC

(5x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Zimní
  • Kategorie

    PC / PC hry / Sportovní
    Vancouver obklopují majestátní vrcholky pohoří North Shorea a omývají jej přívětivé vlny Atlantského oceánu. S více než 2,2 milióny obyvatel je největším městem, které dosud zimní olympijské hry pořádalo. Zimní olympijské hry se zde konají od 12. do 28. února 2010. Dalším pořadatelem je lyžařské středisko Whistler, kde proběhnou závody v alpském lyžování, v běhu na lyžích, závody sportovních bobů, sáňkařské závody, skeleton a severská kombinace. Hra bude obsahovat nový challenge mod, ve kterém si hráči užijí adrenalin při provozování zimních sportů jako nikdy předtím. Vyzkoušejte si jaké to je být sportovcem, který usiluje o jedno z nejvýznamějších sportovních ocenění v podobě olympijského kovu. Okuste rychlost, nebezpečí a adrenalin. 14 disciplín včetně skoků na lyžích, akrobatického lyžování a rychlobruslení na krátké trati. Zažijte atmosféru soutěží přímo z pohledu závodníka. Závoďte s přáteli v režimu rozdělené obrazovky. Nový challenge mod, ve kterém si užijete adrenalin při provozování zimních sportů jako nikdy předtím.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

No,mohlo by být více disciplín,kariéra.Ale aspoň ta grafika vypadá k světu.

doporučuju nekupovat... fakt nuda a za litr to rozhodně nestojí

Naprostá ztráta času .Pro ty kteří si to koupí (koupily) i ztráta peněz.

Poměrně dobrá oficiální olympijská hra, ale rozhodně ne dokonalá. Sporty jsou zde poměrně atraktivní, ale množství mi jich chybí. To, že zde není hokej chápu, to by bylo na samostatnou hru, ale například různých sjezdů a slalomů je možná až příliš mnoho, ale třeba běžky nebo biatlon mi celkem schází. Navíc u každého sportu je jen jedna trať, což sice odpovídá realitě, avšak velice rychle to omrzí. Pokud jste fanda olympiády nebo máte rádi zimní sporty, tak vám hra nesmí chybět, jinak si ji moc neužijete.

Pro toho kdo má rád sporty určitě doporučuji.Grafika je opravdu hezká.Atmosféra vás vtrhne do olympiády.Po čase,ale omrzí.Dobrý je multiplayer kdy můžete porazit svého kámoše.