Ve stínu havrana (PC DIGITAL)
DIGITAL

99
Nákupem získáte 3 kredity
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Český dabing
Štítky: Vtipné, 2D adventura
 • Po nějakém čase se mnich dostává do Města, které si žije svým vlastním pokojným životem. Konečně dostane šanci začít znova. Na scénu však přichází Tajemný Jezdec a zlatý artefakt, divné noční zjevení a dokonce začínají mizet obyvatelé městečka jeden po druhém. V této situaci Severin pochopí, že vše zůstává na něm (smutné zjištění všech pohádkových hrdinů) a rozhodne se, že najde klíč k pochopení celého tajemství. A kdo ví, třeba se mu podaří i najít ztracenou cestu v jeho duši…
  Dobrodružná hra Ve stínu havrana je postavená na komických až groteskních situacích podpořených žánrově odpovídající kreslenou grafikou. Příběh přitom sleduje poměrně závažnou tematiku a odkrývá otázky, na které filozofové od nepaměti hledají odpověď. 

  - Celou hrou vás provede vynikající dabing Jiřího Lábuse.
  - Malované lokace s originální atmosférou.
  - S humorem podané vážné téma.  VÁŽNÉ TÉMA ZÁBAVNĚ
  Autoři hry bez zábran skloubili vážné téma s výbornou zábavou a množstvím překvapivých rozuzlení. Hlavní postavě hry – mnichu Severínovi – postavili do cesty při jeho putování za poznáním zábavné, ale složité překážky. Na mnicha čeká nejen klasické hledání, sbírání a používání předmětů, ale i zapeklité rébusy a rozhovory s desítkami postav.

  PŘÍBĚH
  Před mnoha a mnoha lety, když ještě neexistovaly počítačové hry, v jednom zapomenutém klášteře žil mladý mnich. Jmenoval se Severín. Jeho celodenní náplní byla modlitba, občasný půst a poslušné trpění pod přísnou rukou místního opata. Všechno by bylo v pořádku, kdyby jednoho dne…

  Severin byl právě ponořen do hluboké modlitby (popravdě řečeno vlastně spal), a najednou ho vyrušil vzrušený rozhovor dvou mladých mnichů. Nějakým nedopatřením se k nim dostaly ZAKÁZANÉ SPISY VÁŠNĚ, které by neměly spatřit oči mnichů – mladých a duševně nezralých. Uvědomělý mnich Severin ihned pochopil vzniklou situaci a mystický svazek jim zabavil a to vše jen proto, aby je ochránil před předčasným poznáním. Ale co čert nechtěl, právě když mnich s těmi nejčistšími úmysly zabavil knihu, objevil se opat kláštera (doteď není jasné, jestli byl jeho příchod náhodný, protože právě hledal svojí oblíbenou knihu). V této choulostivé chvilce si štěstěna vybrala oddechový čas.

  Spor je vyřešený velmi rychle a dramaticky – Severin vyskočí ven oknem do temné noci, no vlastně spíš v pravé poledne, no vlastně do studené řeky. Pád do vody ho omráčí a mnich přestává vnímat. A právě toto bezvědomí má za následek podivný sen, jehož smysl nechápe. Ve snu se mu zjeví strom, který je z poloviny úplně vysušený. Ze stromu sleze obrovský had a plazí se k němu. Odněkud slyší hlas, kterému však vůbec nerozumí a od této chvíle mu hlavou stále zní tajemná věta. Ta věta zní: „Najdi svojí cestu…“

  Ráno se Severin probudí na kraji lesa. Neví jak se sem dostal. A už vůbec neví, co měl znamenat ten divný sen a proč to musí být právě on, kdo se stane hlavní postavou dalšího podivného dobrodružství. A jako by to nestačilo, do cesty se mu připlete černý havran. Je vždy tam, kde se stane něco záhadného.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ve stínu havrana (PC DIGITAL)!