Void
Digital

119
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7272184
 • Nemáš dostatek vzduchu ani paliva, abys zabránil všem chybám nebo abys objevil každý kus trosek na oběžné dráze. Skákej z vraku na vrak, jelikož Tvůj život pomalu uplývá a Ty potřebuješ najít to, co hledáš – nebo se  naposledy nadechni při krásném světle umírající hvězdy.


  Void je pomalá a malebná simulace nedostatku dechu s nádhernou grafikou, neuvěřitelně nervózním dýcháním a nezapomenutelným zážitkem. Můžeš začít přemýšlet o obětech, riziku, cílech a významu všeho v Tvém reálném životě. Za co budeš ochotný obětovat svůj život? Obětuješ ho dokonce tehdy, pokud je šance, že se Ti nepovede splnit Tvůj cíl?


  Zábava


  Bojuj s uplývajícím časem a zmenšujícími se zásobami vzduchu, paliva a vektory síly, abys mohl změnit svou dráhu letu. Optimalizuj svůj herní styl pomocí spotřeby většího množství paliva pro rychlejší pohyb nebo šetření paliva na častější změny směru, pokud se budeš navigovat v prostoru vesmírného odpadu. Vyber si svou cestu moudře,  abys shromáždil více paliva a vzduchu nacházejícího se v okolním prostředí.


  Hraj dvě hlavní mise, ve kterých je tempo hádanek řízeno znalostmi a schopnostmi hráče. Nebo si vychutnat neomezenou sadu procedurálně generovaných mini her.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Void? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws