Scythe Digital Edition
Digital

439
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005149
 • Alternativní realita, Evropa, 20. léta 20. století. Uplynulo již několik let od "Velké války", ale popel ještě nevychladl a válka vstupuje do nové fáze. První konflikt zaznamenal neuvěřitelné válečné stroje, Mechy. Za jejich vznikem stojí "Továrna", nezávislý městký stát, který se od té doby stalo předmětem touhy všech. Tito technologičtí giganti teď brázdí zasněženou evropskou krajinu.
  Staňte se hrdinou jedné z pěti frakcí - Saského císařství, Krymského chanátu, Rusvietského svazu, Polanské republiky nebo Severského království - a v této temné době učiňte z něj nejbohatší a nejsilnější národ v celé Evropě! Abyste zajistili vašim lidem vítězství, budete muset prozkoumat a dobýt nová území, získávát nové rekruty a upevňovat svou moc stavěním impozantních a děsivých bojových Mechů. Prožijte dějiny ve fiktivní minulosti plné mechanických strojů a technologií, kde bude záležet na každém vaším rozhodnutí. Volte opatrně své bitvy, protože v Scythe vítězíte díky vaším lidem a pro ně!
   
  O hře Scythe:
  Vyvážení: každý hráč zahájí hru s jinými zdroji (takovými jako energie, mince, válečný um, popularita ...), na odlišném místě a s jiným tajným cílem. Výchozí pozice jsou speciálně nastaveny tak, aby přispívaly k jedinečnosti každé frakce a asymetrické povaze hry. Strategie: Scythe nabízí hráčům téměř úplnou kontrolu nad jejich osudem. Jedinými prvky náhody, kromě tajných cílů jednotlivých hráčů, jsou karty setkání, které hráči získávají díky komunikaci s občany nově prozkoumaných zemí. V bojích není místo pro štěstí ani náhodu. Vývoj Strojů: Hráči mohou zlepšovat své konstrukční schopnosti, aby se staly efektivnějšími, budovat struktury, které zlepšují jejich postavení na mapě, získávat nové rekruty do své frakce, aktivovat Mechy, aby odradit protivníky od útoku a rozšiřovat své hranice, aby získali víc druhů a množství zdrojů . Tento aspekt vytváří nabíjí energii, hráči mají pocit postupu v průběhu celé hry. Pořadí, v jakém hráči rozvíjejí svou ekonomiku a technologie, přispívá k jedinečnému pocitu z každé hry, i když několikrát hraje za stejnou frakci.
   
  Herní vlastnosti:
  Oficiální úprava cenami ověnčené deskové hry Strategie typu 4 (eXplore, eXpand, eXploit a eXterminate) Přizpůsobte si mapu tak, aby byla vaše strategie dokonalejší Vyberte si specializaci pro jedinečnou hratelnost: zemědělec, průmyslník, inženýr, patriot nebo to bude mechanik? Bojute proti dvěma úrovním AI, se svými přáteli v režimu Hotseat nebo s protivníky z celého světa v online režimu Podívejte se na retro-futuristické ilustrace, které můžeme považovat za skutečn umělecká díla, od Jakuba Różalského!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Scythe Digital Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram