W40k: Space Marines Primaris Impulsor
MERCH

1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: GW_W40K, Stolní hra
Herní předměty: Figurka
 • Impulzor je lehce obrněný, rychle se pohybující útočný prostředek využívaný silami Vanguard Space Marine. Impulsor, využívá stejnou vyspělou impulsní technologii, kterou používá těžší podvozek třídy Repulsor. Jeho otevřená konstrukce mu umožňuje rychle transportovat četu vesmírných mariňáků do bitvy, vyhnout se překážkám a dopravit svůj smrtící náklad do srdce bitvy.
  W40k: Space Marines Primaris Impulsor
   
  Impulzor je standardně vybaven dvojicí storm boulders, ale ty lze vyměnit za dva granátomety. Vozidlo může být také vylepšeno dalšími zbraněmi jako jsou heavy stubber, missile array nebo ironhail skytalon array.

  Warhammer 40000 SPACE MARINES Primaris Impulsor

  Sada obsahuje 108 součástí a zahrnuje všechny možnosti a zbraně Impulzoru. Tento model je dodáván s kulatou základnou Citadel 100 mm a čirým stojanem, na který jej lze namontovat.

  Figurky v sadě nejsou nabarvené ani složené. K sestavení a nabarvení doporučujeme použít games-workshop lepidlo a barvy.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí W40k: Space Marines Primaris Impulsor!