Wargame: European Escalation (PC) DIGITAL
Digital

154
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7424740
 • Wargame: European Escalation je intenzivní a působivá real-time strategie, kde se realismus a strategie setkávají v prvních liniích. Postavte svoji armádu z fenomenální nabídky vozidel a jednotek (přes 350 různých modelů), a vstupte do obrovské vojenské kampaně celou Evropou osmdesátých let, když Studená válka hrozí přerůst ve 3. světovou válku.


  Díky mocnému enginu IRISZOOM nabízí Wargame dechberoucí grafiku a bitvy tak působivé jako jsou strategické. Připravte se povolat stovky jednotek všech možných typů - tanky, helikoptéry a pěší jednotky nevyjímaje - pod vaše velení v intenzivních bitvách na gigantických mapách rozkládajících se až na 150 km čtverečních!


  Online služba EugenNet poskytuje plný multiplayerový zážitek, včetně vytváření klanů, organizace her a světový systém hodnocení, kde se až 8 hráčů může najednou utkat v masivních bitvách stovek jednotek.


  ©2012 Eugen Systems a Focus Home Interactive. Vyrobeno společností Eugen Systems a vydáno společností Focus Home Interactive. Wargame: European Escalation, Focus, Focus Home Interactive a její loga jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti Focus Home Interactive. Všechna práva vyhrazena. R.U.S.E, IRISZOOM jsou obchodními známkami společnosti Ubisoft Entertainment v U.S. a/nebo v jiných zemích. Všechna ostatní jména, obchodní známky a loga jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Wargame: European Escalation (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg