Warhammer 40,000 Sanctus Reach - Legacy of the Weirdboy
Digital

175
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové, Warhammer hry
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005566
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Warhammer 40,000: Sanctus Reach (verze pro Steam).
   
  Nespoutaný masakr dosahuje nových vrcholů: Big Redd da Warphead, pravá ruka Grukka Face-Rippy a jeden z nejdůležitějších top boyz Red Waaagh!, vede své orky dobýt ostrov Dominus. Jeho plán je otevřít warp a rozsápat hrdlo Vlka tím, že udeří na Posvátnou horu. Takový útok, pokud by byl úspěšný, by otřásl základy imperiální obrany na planetě Alaric Prime. Osud celého systému Sanctus Reach je v sázce...
  Warhammer 40,000: Sanctus Reach se vrací s rozšířením Legacy of the Weirdboy! V první expanzi budete hrát jako orkové s jejich misí zničit a zabít každého, kdo vám stojí v cestě. Vpřed ve jménu Gorka (a Morka)!
  Hrajte novou kampaň za orky, po vzoru nového silného hrdiny Big Redda. Velte novým jednotkám a používejte nové schopnosti, abyste zabili své nepřátele! Objevte nové taktické příležitosti a cíle, které jsou k dispozici v režimu kampaně a potyčky. Vyzkoušejte mnohem lepší umělou inteligenci a připravte se na krveprolití. Prolejeme opravdu velké množství krve. Jdeme na to!
  Funkce hry:
  Nová orčí kampaň - veďte Zelenokožce během jejího silného náporu na ostrov Dominus Nové jednotky pro orky a Space Wolves - velte jednotám Painboy nebo Venerable Dreadnought Vylepšená frakce orků - orkové jsou nyní více brutální než kdy jindy, mají k dispozici mnoho nových dovedností a nový systém vývoje jednotek Nový hratelný hrdina - Big Redd, zuřivý weirdboy, který raději zemře než váhat během svého děsivého útoku Nové podmínky pro vítězství - porazte svého nepřítele tím, že získáte dostatek kořisti nebo „zabráním vlajky“ Vylepšený způsob vyprávění příběhů - ponořte se, jako nikdy předtím, do tohoto příběhu o válce a ničení díky novým ilustrovaným příběhům
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Warhammer 40,000 Sanctus Reach - Legacy of the Weirdboy? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram