Warhammer: Chaosbane
PC

(1x)
1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Štítky: Fantasy, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 30314
Hra také dostupná pro:  PS4XBOX
Vánoční nadílka
 • Balení neobsahuje disk, pouze aktivační klíč pro Steam.

  Toulejte se po Starém světě plného hrdinské fantasy s miliony fanoušků, hrajte sólově či v kooperaci a bojujte se stovkami nestvůr, abyste zachránili duši Magnuse, posledního obránce lidské říše, před hrozbou Chaosu.  INSPIRACE OD NEJLEPŠÍCH V ŽÁNRU
  Tato hra, která čerpá inspiraci z klasických titulů tohoto žánru (Diablo 3, Grim Dawn atd.), se od tradičních her hack’n’slash odlišuje tím, že nabízí napínavý herní zážitek, dynamickou hratelnost se spoustou možností úprav a vysokou míru znovuhratelnosti.

  Warhammer: Chaosbane

  JEDINÁ SVÉHO DRUHU
  První hack’n’slash zasazené do fantasy světa Warhammeru s příběhem, který napsal Mike Lee (oficiální spisovatel pro GamesWorkshop) a který doprovází soundtrack od skladatele Chance Thomase (The Lord of the Rings Online).

  3499550372687

  RŮZNORODOST
  Hra nabídne 4 odlišné charaktery, z nichž každá má jiný herní styl, schopnosti a konkrétní možnosti úprav. Bestiář nabídne přes 70 příšer, které všechny slouží bohům Chaosu a jedinečné bosse. 

  warhammer

  KOOPERACE A ZNOVUHRATELNOST
  Hrajte sólo či ve 4 hráčích a lokálně či online – rozhraní a třídy doplňkových postav jsou kompletně navržené pro kooperaci. Kromě příběhového režimu a režimu s lovem bossů se vám nekonečné množství dungeonů a týdenních výzev postará o ještě intenzivnější herní zážitek.

  games workshop
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Jormy

   Bude v nabídce, sběratelka? A kde se bude hra aktovovat?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

od začátku nuda. stále stejný loot, výhodnost vám spočítá počítač a jen překlikáváte. žádná variace zbraní. když jsem nedal bose nenechalo mě to farmit itemy a levely jen stále opakovat útok na bose nebo snížit obtíznost.

Sledujte nás na instagramu