Warhammer: Chaosbane
PC

(1x)
1 399
Nákupem získáte 55 kreditů
 • 1 399 Kč Skladem
 • 1 199 Kč Ihned ke stažení
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Kooperativní
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Balení neobsahuje disk, pouze aktivační klíč pro Steam.Toulejte se po Starém světě plného hrdinské fantasy s miliony fanoušků, hrajte sólově či v kooperaci a bojujte se stovkami nestvůr, abyste zachránili duši Magnuse, posledního obránce lidské říše, před hrozbou Chaosu.
  Balení neobsahuje disk, pouze aktivační klíč pro Steam.

  Toulejte se po Starém světě plného hrdinské fantasy s miliony fanoušků, hrajte sólově či v kooperaci a bojujte se stovkami nestvůr, abyste zachránili duši Magnuse, posledního obránce lidské říše, před hrozbou Chaosu.  INSPIRACE OD NEJLEPŠÍCH V ŽÁNRU
  Tato hra, která čerpá inspiraci z klasických titulů tohoto žánru (Diablo 3, Grim Dawn atd.), se od tradičních her hack’n’slash odlišuje tím, že nabízí napínavý herní zážitek, dynamickou hratelnost se spoustou možností úprav a vysokou míru znovuhratelnosti.

  Warhammer: Chaosbane

  JEDINÁ SVÉHO DRUHU
  První hack’n’slash zasazené do fantasy světa Warhammeru s příběhem, který napsal Mike Lee (oficiální spisovatel pro GamesWorkshop) a který doprovází soundtrack od skladatele Chance Thomase (The Lord of the Rings Online).

  3499550372687

  RŮZNORODOST
  Hra nabídne 4 odlišné charaktery, z nichž každá má jiný herní styl, schopnosti a konkrétní možnosti úprav. Bestiář nabídne přes 70 příšer, které všechny slouží bohům Chaosu a jedinečné bosse. 

  warhammer

  KOOPERACE A ZNOVUHRATELNOST
  Hrajte sólo či ve 4 hráčích a lokálně či online – rozhraní a třídy doplňkových postav jsou kompletně navržené pro kooperaci. Kromě příběhového režimu a režimu s lovem bossů se vám nekonečné množství dungeonů a týdenních výzev postará o ještě intenzivnější herní zážitek.

  games workshop
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Jormy

   Bude v nabídce, sběratelka? A kde se bude hra aktovovat?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

od začátku nuda. stále stejný loot, výhodnost vám spočítá počítač a jen překlikáváte. žádná variace zbraní. když jsem nedal bose nenechalo mě to farmit itemy a levely jen stále opakovat útok na bose nebo snížit obtíznost.