Warhammer: Mark of Chaos Collectors Edition
PC

(1x)
899
Nákupem získáte 36 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Collectors Edition obsahuje ve speciálním balení navíc: jeden náhodně vybraný symbol z cínu, oficiální knihu (anglicky) ze světa Warhammeru, stolní držák na vlajku + vlajka na něj, oboustranný plakát, artbook a samolepky. Prohlédnout bonusy zde.

  Máte rádi strategie, ale nudí vás ta část se shromažďováním surovin? Pak si hru Warhammer: Mark of Chaos oblíbíte. Je totiž výhradně o válčení a taktice, kde pro sbírání dřevíček a kamínků nebude místo. Tady se vrhnete rovnou do akce, při které budete mít pod palcem ne jednotlivé jednotky, ale celé regimenty o 50 až 100 kusech. Kromě toho budou tyto armády velmi různorodé. Někteří vaši bojovníci budou menší než jiní, ale další budou přímo gigantičtí. Díky fyzikálnímu systému, jenž je součástí titulu se tak dočkáte spousty působivých efektů, až například při kolizi dvou jednotek ta větší doslova převálcuje tu menší, apod. Ve Warhammer: Mark of Chaos budete mít na výběr ze čtyř hratelných stran - Empire, Chaos, Skaven a High Elves. Každá z nich nabízí trochu jiný systém hry. Chaos například nedbá ani tak na množství jednotek, jako na jejich sílu. Nejrozmanitější armádu pak má třeba Empire, kde je tak trochu od všeho něco, atd. Kampaň hry je nastavena tak, aby vás postupně zasvětila do toho, jak armádu používat. Součástí této výukové části je i sledování toho, jak se chovají větší armády kolem vás, abyste viděli, jak ony zacházejí se svými bojovníky, jakou mají taktiku, přestože třeba momentálně nemáte k daným typům sami přístup. S každým novým druhem jednotky přibude do vaší válečnické palety nějaká další věc, kterou můžete uplatnit na bojišti. Na konci kampaně by z vám prý měl být úplný expert na armádu, kterou jste si vybrali.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Drangazzhar

   jo,ale taky si mi to někdy seká.

  • Mike

   Ahoj. Hej vy to všichni rozjedete aspon na střední detaily??? Ty požadavky se mi zdají nejak přehnané ne???? Zdar :)

  • Anonym

   Jack: jo stojí

  • Jack

   Stojí ta hra za to??

  • Drizt

   A prej že nebude.

  • El kUervo

   pokud mi někdo vymění moji obyč verzi za sběratelskou edici (samozřejmě s doplatkem) tak proč ne. nehodla ale kupovat dvě stejný hry aby se mi jedna jen tak válela. tady to je tipickej příklad křížku po funuse, kdyby to u nas vyšlo součastně tak se po tom jen zapráší.

  • Michy

   Nooo koukam že byl velkej zájem po Collectors Edition nebo prostě po sběratelský edici a žádnej příspěvek tady neni zřejmě všichni nakoupily obyčejný edice a na sběratelský se zapomělo.....

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Warhammer jak má být, o něco jednodušší než jeho předchůdci ale pořád zábavný, se spoustou bonusového materiálu ve sběratelské edice. Nádhera.