Watch Dogs: Legion - Ultimate Edition + Figurka Resistant of London
PS4

3 999
Nákupem získáte 120 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "31188" ["cena"]=> string(4) "3999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "5" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 3 999 Kč Předobjednávka
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC

Dárek k předobjednávce

 • Třetí díl Watch Dogs nás zavede do Londýna blízké budoucnosti po Brexitu. Ambiciózní herní systém nám dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře a užít si hodně rozdílnou hratelnost. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku!


  ULTIMATE EDITION OBSAHUJE

  - hru Watch Dogs Legion
  - třídenní přednostní přístup do hry
  - Season Pass
  - misi Not in Our Name dostupnou při vydání
  - vzhled auta Dedsec dostupný při vydání
  - Ultimate balíček se třemi postavami
  - status VIP na 4 týdny (rychlejší ziskávání zkušeností)
  - balíček London Dissident
  HRAJTE ZA JAKOUKOLIV POSTAVU
  Naverbujte kohokoliv z obyvatel Londýna do svého hnutí odporu: od agenta MI6 po ostříleného rváče, brilantního hackera, ilegálního pouličního závodníka, vycházející fotbalové hvězdy nebo nenápadné staré dámy… Každý, koho potkáte, má svou jedinečnou historii, osobnost a dovednosti.

  Watch Dogs: Legion - Ultimate Edition + Figurka Resistant of London

  PŘIZPŮSOBTE SI REKRUTY
  Odemkněte si jedinečné výhody a přizpůsobte si každého člena své legie vlastnímu hernímu stylu. Zařaďte si každou postavu do určité třídy, například Hacker, Infiltrator nebo Enforcer. Pro další přizpůsobení postav máte k dispozici jedinečné outfity a ikonické masky.  SVOBODA A DŮSLEDKY
  Udělejte si hru přesně takovou, jakou chcete. Zbrusu nový systém bitek a široká paleta zbraní a schopností znamená, že způsob, jakým přistupujete k boji, má následné reálné důsledky. Pokud použijete neletální sílu, nepřítel se vás pokusí přemoci a zajmout. Pokud budete střílet s cílem zabít, riskujete, že vaše postavy budou skutečně usmrceny.

  watch dog

  OTEVŘENÝ SVĚT LONDÝNA
  Prozkoumejte ohromný městský otevřený svět a navštivte řadu slavných londýnských památek – Trafalgarské náměstí, Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus nebo Londýnské oko – a vyzkoušejte další vedlejší aktivity, například box bez rukavic, freestylový fotbal, nelegální kurýrní dodávky nebo street art.

  watch-dogs

  V PARTĚ S PŘÁTELI
  Spojte se online s týmem až třech přátel a společnými silami dle libosti prozkoumejte svět nebo se vydejte na některou z nových kooperativních misí a zkuste splnit náročné úkoly v rámci obsahu po skončení hry. Užijte si bezplatné pravidelné aktualizace, které přinášejí do hry nové online režimy, odměny a tematické události.

  watchdogs
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tomáš Ouřada: Zdravím, sběratelka s lebkou je bohužel určená jen pro Ubi Store. Dál ji asi nepustí.

  • Tomáš Ouřada

   Dobrý den , mám dotaz . Bude collectorka s lebkou , nebo bude jenom tato . Předem děkuji za odpověď