We Are Football
PC

849
Nákupem získáte 26 kreditů
 • 849 Kč
  Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fotbal, Manažerské
 • Jako manažer a trenér ve hře We Are Football budete čelit nejnovějším trendům ve světě fotbalu a prožívat lesk a bídu se svým oblíbeným klubem. Úplně poprvé tato moderní hra na fotbalového manažera nabízí i režim ženského fotbalu se všemi stejnými funkcemi a mnoha jedinečnými herními prvky. Kvůli zajištění a dodržení té nejvyšší kvality ve všech herních režimech byla hra We Are Football vyvinuta se zkušenými veterány fotbalového managementu, jako jsou Gerald Köhler, Rolf Langenberg a Dirk Winter.

  BUDOVÁNÍ ORGANIZACE

  We Are Football se soustředí na skutečné manažerské úkoly. Cílem hry je dlouhodobé budování klubu včetně rozvoje týmu, kolegů, infrastruktury, fanoušků a dalších. Fotbaloví hráči ve hře jsou proto jedinečné osobnosti s vlastními osobními příběhy.

  We Are Football
  SPOLUPRÁCE NA PRVNÍM MÍSTĚ
  Získáte okamžitou zpětnou vazbu ke každému rozhodnutí, ať už je velké, nebo malé. Termíny si budete muset ve hře plánovat efektivně a úspěchu v klubu dosáhnete pouze tehdy, pokud budete spolupracovat se svými kolegy.

  football manager
  NOVÉ VÝZVY
  Jednu sezónu můžete odehrát za pár hodin: do akce se vrhnete po pouhých několika minutách. Sami zvládnete odehrát několik sezón za jedno odpoledne a dva hráči mohou dokončit sezónu za jeden večer. Ve hře We Are Football jsou neustále nové výzvy, kterým budete čelit. Čím větší klub, tím větší výzva!

  fotbalový manažer
  KLÍČOVÉ PRVKY
  • Hra je vhodná pro začátečníky a hratelná i bez dlouhých úvodů a výuky – je snadné se ji naučit, ale těžké mistrovsky zvládnout.
  • Stejně komplexní jako tradiční manažerské hry.
  • Rozšiřitelný 3D stadion a 3D zázemí klubu, jakož i muzeum klubu, které si můžete projít.
  • Komplexní sekce statistik – skutečná lahůdka pro fanoušky.
  • Hra obsahuje editor, díky kterému si můžete založit vlastní ligy či kluby.
  • Můžete si upravit libovolnou zemi na světě.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)