World of Warcraft: Cataclysm
PC

(34x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 14317
 • Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou. Ke hraní datadisku je nutné vlastnit základní hru World of Warcraft a doposud vydané datadisky World of Warcraft: The Burning Crusade a World of Warcraft: Wrath of the Lich King.

  Ze samotné pláně živlů, Deepholmu, se na svět řítí nové nebezpečí v čele se zkaženou dračí bytostí Deathwingem, který dlouho spřádal pikle a olizoval si rány po své poslední bitvě proti obyvatelům Azerothu. Už brzy se vrátí a tentokrát s sebou přinese spoušť, jakou svět World of Warcraft nepamatuje: válku živlů, rozběsněný vír Maelstrom i příchod nových, z popela vystanuvších a jindy velmi nepravděpodobných hrdinů. Východní království i Kalimdor se promění k nepoznání a to s sebou přinese i spoustu nových dobrodružství. Aby bylo jasno, tyhle změny se ve světě World of Warcraft odehrají nezávisle na tom, jestli si datadisk pořídíte nebo ne. S jeho vydáním se Azeroth otřese a už nikdy se nepodíváte do starého Kalimdoru nebo Východního království v té podobě, v jaké je znáte teď. Nové questy, rasy i vyšší úroveň si ale samozřejmě užijete jen po koupi přídavku. Cataclysm do hry vnese dvě nové rasy: prokleté vlkodlaky Worgeny, kteří se přidají na stranu lidské Aliance, k Orkům pak přibudou užiteční goblinové. Azerothem se ale nyní budete moci toulat jako kněží z rasy lidských trpaslíků Gnomů nebo coby válečníci Blood Elfů. Přídavek také posune nejvyšší dosažitelnou úroveň už na číslo osmdesát pět, což odemkne nové schopnosti, talenty i dosud netušené způsoby, jak si vylepšit postavu.
  Více v preview na Eurogameru

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Jiří Schovanec

   Dobrý den,
   hra začne automaticky stahovat poslední verzi patche, bez kterého není možné hru spustit.

  • Kreains

   Chtel bych se zeptat koupil jsem si cata ale na instalovani mi to zacne stahovat mists pandaria ci co a nevim co stim chci se jen dostat na 4.3.4 patch a nejde to :(((

  • Tomáš Pavlata

   Zatím s tím nepočítáme, proto byla stažena z nabídky, ale snažíme se hru sehnat.

  • Martin

   Bude někdy sklade?

Hodnocení zákazníků (34)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Celkově mohu říct že cata mě oslovil, konečně přišlo něco zajímavého po tom nepodařeném WotLK. Dále mě oslovily příběhy jednotlivých lokací, dále pak dungy a raidy zmiňují historii warcraftu. Co mě naopak sklamalo je to, že když potkáte top hráče který je novej tak si do full heirloom nebouchne.

 Neověřený nákup

S novým datadiskem se zdá, že se Blizzard snaží oslovit nové hráče. Bohužel na úkor těch, kteří WoW hrají už mnoho let. Cataclysm hodně změnil budoucnost série. Nastalo celkové zjednodušení hry. Už jen to jak hra při každém levelu oznamuje nová kouzla... Zpřístupnění class je kapitola sama o sobě Např..:(Tauren paladin- "svatá kráva"). Netvrdím, že je všechno špatně. Určité novinky se povedly,jako nová tvář světa, ale nedostatků je příliš. Hru hraji skoro 7 let na "ofiku" a Cataclicm je pro mě veliké zklamání.

 Neověřený nákup

Velmi příjemné MMORPG, které zabaví určitě na pěkných pár měsíců, ne-li let. Oproti WotLKu velmi značné zlepšení !

 Neověřený nákup

Pokud začne bavit tak u ní nejspíš dlouho zustanete:D
Za sebe mohu jen doporučit.

 Neověřený nákup

Vcelku povedený datadisk, možná malinko slabší než byl WOTLK. Je tu několik Legendárních q jako například Gnomebliteration ;) doporučuju.
Trošku nedotažené PvP ale to vyvažuje zase PvE, takže výsledná spokojenost

 Neověřený nákup

Tuto hru rozhodně doporučuji a pokud si jí nechcete kupovat hrajte na free serveru : project-nemesis.cz

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu