Worms Battlegrounds + Worms W.M.D
PS4

599
Nákupem získáte 18 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53704
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 200 Kč

nebo

 250 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Připravte se na dvojitou dávku válčících červíků - v tomto speciálním balení naleznete veškerý výbušný obsah z her Worms Battlegrounds a Worms W.M.D!

  WORMS BATTLEGROUND

  Worms Battlegrounds přináší nádherné trojrozměrné zpracování, ale zároveň zachovává klasickou dvourozměrnou hratelnost. Nabízí pět rozlehlých prostředí, čtyři třídy červíků s novými speciálními schopnostmi, celkem 65 zbraní a pomůcek, z nichž deset je zcela nových, přes 200 předmětů pro zkrášlování vašich červíků a navíc také editor prostředí.

  Příběhová kampaň pro jednoho hráče rozdělená na 25 misí tentokrát není jenom o rozsévání smrti a ničení, ale vůbec poprvé se v ní můžete setkat s fyzikálními hádankami, jejichž zdolání vás posune blíž k cíli nebo vám umožní zachránit vašeho červího parťáka ze zajetí smrtící pasti. Kromě toho se můžete pustit i do deseti speciálních misí „Worm-Ops“, v nichž musíte splnit zadaný úkol v co nejkratším čase. Ve hře pro více hráčů si můžete s přáteli založit vlastní klan, vstoupit s ním do ligy a zanechat po sobě nesmazatelnou stopu v herních žebříčcích. Hrát můžete v klasickém režimu „Deathmatch“ nebo v režimu „Fort“, ve kterém má každý z týmů k dispozici vlastní pevnost.

  WORMS W.M.D

  Oproti Battlegrounds nabízí Worms W.M.D kompletně dvourozměrnou grafiku, přináší víc než 80 ručních zbraní a pomůcek všeho druhu a vůbec poprvé se po bojišti můžete pohybovat v dopravních prostředcích – například v tanku nebo helikoptéře. Kromě toho můžete nově vytvářet vlastní zbraně a pomůcky, a to s využitím dílů nalezených ve shozených bednách nebo získaných rozebráním jiných předmětů. Další novinkou jsou stacionární zbraně rozmístěné po krajině, se kterými mohou vaši válkychtiví červíci nadělat ještě větší paseku.

  Režim pro jednoho hráče obsahuje základní výukové mise, v nichž jste odměňováni podle toho, kolik času vám splnění každé z nich zabere, kampaň rozdělenou na třicet misí, ve které na vás čekají rozličné hlavní i vedlejší úkoly, a také sadu speciálních výzev, které postupně odemykáte sbíráním předmětů v kampani. Ve hře pro více hráčů se kromě klasického „Deathmatche“ můžete těšit na návrat oblíbeného režimu „Forts“, a protože na mapu se tentokrát vejde až šest týmů po osmi červících, budete mít o zábavu nepochybně postaráno!
  Worms Battlegrounds + Worms W.M.D (PS4)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
darek, zalozka, ilustrace
50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography