XCOM: Enemy Unknown - Slingshot Content Pack (PC) DIGITAL
Digital

175
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7006510
 • V této nové sadě příběhově propojených misí od Councilu potkáte tajemné operativce Triady, odkloníte z kurzu cizáckou loď a svedete s cizáky bitvu v oblacích nad Čínou. Balíček obsahuje i nové možnosti úprav vzhledu a nové vojáky s unikátními hlasy a příběhem.


  © 1994-2012 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown a jejich odpovídající loga jsou obchodními známkami společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona hodnocení je obchodní známkou Entertainment Software Association. Unreal® je registrovanou obchodní známkou společnosti Epic Games, Inc. Unreal® Engine, Copyright 1998-2012, Epic Games, Inc. Používá Bink Video Technology. Copyright © 1997-2012 RAD Game Tools, Inc. Tento software používá software Autodesk® Scaleform®, © 2012 Autodesk, Inc. Autodesk a Scaleform jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti Autodesk, Inc., nebo jejich dceřiných či přidružených společností na území Spojených států amerických nebo dalších zemí. © 2012 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, logo NVIDIA, PhysX, The way it's meant to be played a 3D Vision jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti NVIDIA Corporation na území Spojených států a dalších zemí. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků.


  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si XCOM: Enemy Unknown - Slingshot Content Pack (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
darek, zalozka, ilustrace
50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography