XCOM: Enemy Within (PC) DIGITAL
Digital

599
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: DLC
Kód produktu: 7052584
 • XCOM: Enemy Within je rozšíření do strategické hry XCOM: Enemy Unknown oceňované jako Hra roku 2012. Enemy Within přidává neuvěřitelné množství nových schopností, vylepšení a zbraní pro boj s novými nepřáteli a celou cizáckou hrozbou. Také obsahuje nové mapy, nové taktické a strategické možnosti, a nový multiplayerový obsah, který přináší úplně nový herní zážitek.


  Nové schopnosti vojáků- Zkoumejte nové cizácké technologie, abyste posunuli schopnosti vašich agentů:
  Genetické modifikace: Postavte genetické laboratoře a rozšiřte fyzické schopnosti vašich agentů včetně augmentatací hrudníku, mozku, očí, kůže a končetin.
  MEC: Postavte kybernetické laboratoře a umožňete výrobu nových mechanizovaných exoskeletálních kyberobleků (zkráceně MEC). Nová třída MEC Trooper má speciální schopnosti právě pro využití MEC, a každý oblek můžete osadit novými zbraněmi jako třeba plamenomet nebo granátomet.
  Nové zbraně a vybavení - Dejte svým agentům další taktickou výhodu díky novým projektům vašich inženýrů.
  Nové nepřátelské hrozby- Osvojte si nové taktiky, abyste se mohli postavit novým cizáckým entitám jako třeba Mechtoid.
  Nová strategická surovina: Nová cenná cizácká surovina, známá jako MELD, byla uvolněna na povrch planety, poskytujíce tak nové možnosti výzkumu a vylepšování.
  Nové taktické výzvy a mapy - Na 47 přidaných mapách narazíte na nové taktické výzvy.
  Nové multiplayerové mapy, jednotky a schopnosti - Vytvořte si svoji vlastní jednotku z širší nabídky možností a poražte nepřítele v intenzivních tahových bitvách jeden na jednoho.

  © 1994-2013 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, 2K Games, Firaxis Games, XCOM, XCOM: Enemy Unknown, XCOM: Enemy Within, a jejich příslušná loga jsou obchodními známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.


  Obsah této videohry je smyšlený a jeho podobnost se skutečností je čiste něúmyslná a náhodná. Nemá za cíl ve hře reprezentovat nebo zobrazovat aktuální události, postavy, místa nebo objekty. Výrobci a vydavatelé této hry nepodporují, neschvalují ani nenabádají k násilí zobrazeném v této hře.


  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si XCOM: Enemy Within (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

shrek, funkopop, sberatel
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky