INFO: Aktuálně u nás není možné nakoupit digitální klíče her a herních kupónů. Výpadek potrvá do 4.8.

 

Yakuza Kiwami
PS4

(1x)
1 099
Nákupem získáte 44 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26693" ["cena"]=> string(4) "1099" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 099 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS, Japonsko
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 330 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Přidány byly také minihry (automobilové závody Pocket Circuit, MesuKing: Battle Bug Beauties, nové hostesky a další věci), vedlejší úkoly, aktualizací prošel i boj a celá hra byla nově předabována.
  Yakuza Kiwami je kompletní remake prvního dílu Yakuzy, který se ale neomezuje pouze na trošku vyleštěné textury. Celá hra je vytvořena od píky na novém enginu moderních Yakuza her a nabídne 30 minut nových filmečků.  LÉTA V CHLÁDKU
  Kiwami vypráví příběh postavy, charakterizující celou sérii. Hlavní protagonista Kazuma Kiryu je poslán do vězení za vraždu rodinného patriarchy, kterou nespáchal. A aby toho nebylo málo, v průběhu 10 let, kdy hnil ve vězení, byl Kiryovým klanem vyhnán z Yakuzy a navíc zmizí z pokladny klanu 10 miliard jenů. A co je ještě horší, zmizí také Kiryova láska.  ZÍSKEJTE ZPĚT SVOJI ČEST
  Celé japonské podsvětí pátrá po chybějící hotovosti a Kiryu se setkává s osiřelou dívkou Harukou, jmenující se stejně jako jeho zmizelá láska. Odtud začnete rozplétat pavučinu zrady, proniknete do podsvětí politiky a budete se snažit očistit Kirya a získat zpět jeho čest.  NOVÉ FILMEČKY
  Doslovný překlad slova "Kiwami" znamená něco jako "extrémní". Toto pojmenování nebylo zvoleno náhodně. Nejde totiž o pouhou aktualizaci grafiky, Kiwami přidává téměř 30 minut samotných scén, díky kterým ještě více proniknete do pozadí spiknutí, vytvořených společně s prequelem série Yakuzou 0.  SPOUSTA MINIHER
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • milhaus

   Jan Bobrovský díky za rychlou odpověď.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   milhaus: Steelbook edice je něco jako "Day 1 edice". Po vyprodání prvních kusů už tedy další steelbooky pravděpodobně nebudou.

  • milhaus

   steelbook bude porad soucasti hry, nebo se jedna jen o casove omezenou nabidku?

  • Daniel Kotalík

   Dobrý Den přidáte do nabídky i Yakuza 6 The Song of Life ?

  • UchihaNaoto

   Hmm tak nakonec steelbook edice pro český trh vyšla,ale těch 1099kč je dle mého názoru zarážející.Proč jenom český trh za to chce tolik když všude po světě to max stojí do 900.Fakt nenažraný ti dodavatelé.Přemýšlím tady má člověk možnost se podívat jestli to není poničeno než zakoupí,ale z ciziny je to o dost levnější.Nezvažujete snížit cenu na Min.800?Děkuji za odpověd.

  • UchihaNaoto

   Já jsem jen chtěl pomoci spoluhráči,aby si koupil požadovanou edici za adekvátní peníz.Omlouvám se za nařčení,ale v čem se rozhodně nemusím mírnit a ani to nemůžete popřít je,že jste jeden z mála obchodů s nejvyššími cenami her. např Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition pro playstation 4 za 1599kč,ale sehnat se dá už pod 1000kč.No nic nepočítám snížení ceny yakuza pod 1299kč.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Aktuální cena je orientační, dle minulého dílu. Přesnou českou cenu zatím dodavatel (Cenega) nepotvrdil.
   Slova o okrádání tedy prosím mírněte. Stejně tak příspěvky s odkazy na jiné obchody budou mazány.
   Díky.

  • UchihaNaoto

   Ahoj Tomáši normálně bývá xzone celkem v pohodě,ale tohle nemůžu dopustit okrádat spoluhráče.Pokud toužíš po steelbook edition objednej z internetu na stránkách www.base.com tam mají tuto hru za 25liber i s poštou a máš to za cca 750kc a nepodporuj je za cenu 1500,- za obyčejnou verzi čau.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Tomáš: To zatím nemáme potvrzené, snad ano :)

  • Tomáš

   Dobrý den,
   budete mít také edici se steelbookem?
   Děkuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Sega udělala velice poctivý remaster, vše šlape jak hodinky.