Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition
XBOX

1 649
Nákupem získáte 50 kreditů
array(1) { ["XBOX"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33997" ["cena"]=> string(4) "1649" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "6" } }
 • 1 649 Kč Skladem na 3 pobočkách
Lokalizace: Angličtina, Japonština
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS
Hra také dostupná pro:  PS4PS5
 • Ichiban Kasuga, nevýznamný člen nevýznamné tokijské rodiny Yakuza je odsouzen na 18 let do vězení za zločin, který nespáchal. Aniž by ztrácel naději, odsedí si svůj čas ve vězení a vrací se do společnosti, aby zjistil, že na něj venku nikdo nečeká - jeho klan byl totiž zničen mužem, kterého si nejvíce vážil. Nový díl známé série Yakuza je zde.
  DAY ICHI EDICE OBSAHUJE:
  - Hru Yakuza: Like a Dragon
  - Exkluzivní steelbook
  - Legendární set kostýmů

  Yakuza: Like a Dragon využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo Xbox Series X, jakmile bude nová konzole a na ni hra Yakuza: Like a Dragon dostupná.

  ODRAZTE SE ODE DNA

  Zmatený a osamocen se vydává na cestu s cílem odhalit pravdu ohledně zrazení jeho rodiny a je odhodlán získat svůj život zpět, a přitom se nečekaně stát hrdinou pro mnoho vyvrhelů města.

  Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition
  ZE PSA DRAKEM V DYNAMICKÉM RPG
  Zažijte dynamické RPG souboje, přepínejte mezi 19 unikátními povoláními jako je bodyguard nebo třeba muzikant a využívejte okolní prostředí jako zbraň. Popadněte netopýry, deštníky, kola, městské značky a všechno ostatní, na co narazíte a rozdrťte pár lebek!

  smart_delivery
  VSTUPTE DO PODSVĚTÍ
  Když zrovna nemáte plné ruce práce s drcením hlav, dejte si oddech v jedné z lokálních heren s klasickými SEGA hrami, soupeřte s místními v motokárových závodech okolo města Yokohama, dokončete 50 unikátních menších příběhů nebo se prostě jen nechte pohltit scenérií moderního japonského města. Za rohem vždy čeká něco nového...

  yakuza
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition!