8-bit Armies (PC DIGITAL)
DIGITAL

79
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004981" ["cena"]=> string(2) "79" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 79 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Real-time strategie, Pixelová
 • Záblesk z minulosti!
  8-Bit Armies je retro real-time strategie pro PC. Barevná voxelově kostičková stylizace z ní číní dosud nejrychlejší, nejpřátelštější a nejpřístupnější RTS hru studia Petroglyph. Sbírejte zdroje, vybudujte a braňte svou základnu, sestavujte armádu vojenských jednotek a nakonec rozdrťte své soupeře! 8-Bit Armies obsahuje režim offline, mise pro jednoho hráče, mise pro dva hráče v kooperačním režimu, režim „AI skirmish“ a multiplayer Player vs. Player na dedikovaných herních serverech.
  Hra obsahuje:
  25 offline kampaní12 kooperačních misí, které můžete hrát se svými přáteli10 multiplayerových / skirmish map, které podporují až 8 hráčů onlineAI s mnoha stupni obtížnosti, se kterou můžete hrát v týmu nebo proti které bojovatKlasická mechanika stavění základny vám umožní postavit velící centrum, ze kterého můžete zahajovat útoky proti svým nepřátelůmZničitelná prostředí na mapách, od malých škod po obrovské Snadno pochopitelný systém moderních vojenských jednotek a struktur umožní RTS začátečníkům proniknout do žánruOd tvůrců klasických RTS her: Star Wars: Empire, Universe at War a Grey Goo8-Bit Armies je pro každého, kdo má RTS a dává přednost vážnějším hrám. Díky misím pro jednoho hráče a kooperačním režimům si tady každý najde to své!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 8-bit Armies (PC DIGITAL)!