Adaptér pro klávesnici a myš Leadjoy VX2 AimBox
PS4

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Ovladač, Klávesnice, Příslušenství
Merchandise: Myš
Kód produktu: 56331
 • Díky své špičkové přesnosti a kompatibilitě napříč platformami se Leadjoy VX AimBox stal jedním z nejoblíbenějších stolních setů u konzolových hráčů pro ovládání pomocí myši a klávesnice. Nyní přichází jeho druhá verze VX2 AimBox s vestavěným 3,5mm audio konektorem.

  Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace GameSir volně dolaďovat herní nastavení jako myš, ADS, mapování kláves, joystick a světelné efekty. To znamená, že kromě poskytovaného zážitku z hraní na PC umožňuje VX2 AimBox úplné vlastní ovládání bez ohledu na vstupní zařízení konzole nebo herní styl.
  Aktuálně není zařízení kompatibilní s konzolí PS5. 
  Vlastnosti:
  - vstupní adaptér nové generace pro konzole
  - 3,5 mm audio jack (není na konzoli PS5 podporován.)
  - zážitek z hraní na PC na vašich konzolích
  - pokročilá technologie VX Smart Translator
  - vysoce přizpůsobené pro každou hru prostřednictvím APP
  - oboustranný port USB 2.0

  Vezměte prosím na vědomí, že pro hraní her PS5 na VX2 AimBox je zapotřebí ovladač třetí strany s licencí Sony a ne všechny hry PS5 jsou podporovány. Většina hratelných her jsou exkluzivní tituly pro systém PS5 jako Returnal, Back 4 Blood, Battlefield 2042, Call Of Duty: Vanguard, Deathloop, Diablo II: Resurrected, Doom Eternal, eFootball2022, Far Cry 6, FIFA 22, Final Fantasy VII Remake, Fortnite, Ghost of Tsushima Directors Cut, GTA Trilogy: Definitive Edition, Kena: Bridge of, Spirits, Rainbow Six Siege, Sakura Nova, Sakura Swim Club, Warframe, World Of Tanks, Wreckfest atd. Nedoporučujeme kupovat VX2 AimBox, pokud nemáte ovladače třetích stran licencované společností Sony.

  KLÍČOVÉ FUNKCE
  Mluvte, slyšte a více vyhrávejte s VX2 AimBox od Leadjoy. Připojte svá oblíbená sluchátka k vestavěnému 3,5mm audio konektoru, ponořte se přímo do svého herního světa a nechte ostatní zvuky za sebou. Se zařízením VX2 AimBox uslyšíte každý pohyb nepřátel a chat se spoluhráči, nechte se zvukem vést k dechberoucímu pohlcení a slávě.
  Adaptér pro klávesnici a myš Leadjoy VX2 AimBox
  Odemkněte větší potenciál v vybraných exkluzivních hrách pro konzoli PS5
  Dokážete si představit, že byste exkluzivní hry pro PS5 hráli jen s klávesnicí a myší? Stačí to zkusit s Leadjoy VX2 AimBox, rychlé otáčení a snadné zaměřování např. v Returnalu bude nezapomenutelný zážitek vašeho herního zážitku.
  Adaptér pro Klávesnici a myš
  Zkušenosti z PC na vašich konzolích
  Ne každá hra na konzoli se s ovladačem ovládá dobře, zejména ve střílečkách, které vyžadují přesnou mušku a rychlé reflexy. Proto se mnoho hráčů obrací k hraní na klávesnici a myši. Vzhledem k tomu, že klávesnice poskytuje hráčům dostatečnou flexibilitu herního stylu s širokým výběrem možných vstupů, je otáčení a míření jednodušší a přesnější. Díky pokročilé technologii Agility Translation stačí VX2 AimBox připojit ke konzolím a hrát s klávesnicí a myší jako při hraní na PC.
  Leadjoy VX2 AimBox
  Kompatibilita napříč platformami
  VX2 AimBox je multiplatformní vstupní adaptér kompatibilní s konzolemi: Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.
  ovládání pomocí myši a klávesnice
  Vysoce přizpůsobitelné pro každou hru prostřednictvím aplikace GameSir
  Různí hráči a různé hry vyžadují různá herní nastavení. Aplikace GameSir App vám umožní jemně vyladit nastavení myši, kamery, joysticku, kláves a osvětlení, což vám poskytne naprostou kontrolu na bojišti s preferovanou a známou konfigurací.
  5mm audio konektor
  Malé detaily, velké rozdíly
  A. Podpora bezdrátové a drátové myši a klávesnice: VX2 AimBox umožňuje hráčům zvolit si preferovanou myš a klávesnici, ať už bezdrátovou nebo kabelovou.
  Poznámka: Nepodporuje myš a klávesnici, které vyžadují dodatečnou instalaci ovladačů.
  B. Oboustranné porty USB, flexibilní zapojení: Díky 3 reverzibilním portům USB je zapojení klávesnice a myši jednodušší a rychlejší, aniž byste museli rozpoznat jejich výhody a nevýhody.
  C. Přidané protizávaží uvnitř, pevné
  D. Silikonové gumové protiskluzové podložky vespod zařízení
  Díky vybavení protizávažím uvnitř a silikonovým gumovým podložkám pod zařízením zůstává VX2 AimBox na svém místě i při napínavých bitvách.podpora her pro PS5
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

balicipapir, balicek, vanoce2023, darek
cyberpunk2077, phantomliberty, ultimatniedice, cyberpunk2077game
thelastofus2remastered, tlou2, ps5, thelastofus, thelastofus2, tlou
pokemoncz, pokemon, pokemonkarty, pokemontcg
vanocnivyzdoba, vánoce2023, vanocniozdoby, vanoce
panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy