Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
SWITCH

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Tahové, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37908
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 600 Kč

nebo

 720 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Poctivý remake dvou klasických taktických strategií Advance Wars, které původně vyšly pro Game Boy Advance, se řítí na konzoli Nintendo Switch. Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp je tu pro všechny milovníky taktiky, tahů a pořádného příběhu!

  STRATEGICKÝ EXPERT
  Chopte se velení armády ve strategickém tahovém souboji jako taktický poradce pro Orange Star Army. Vaše expertíza je zapotřebí jak postupujete bojištěm s pozemními, vzdušnými a námořními jednotkami. Zabírat musíte města a základny, stejně jako porážet nepřátelské jednotky k zajištění míru a odražení agresora.

  Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
  KLASIKA V NOVÉM
  Pozor si ale musíte dát na měnící se terén a počasí, protože každá jednotka má své výhody i slabiny. Tento remake obsahuje kampaně pokrývající události Advance Wars a Advance Wars 2: Black Hole Rising, které původně vyšly na handheldu Game Body Advance.

  advance wars
  JEDINEČNÉ SCHOPNOSTI
  Bránit se musíte před agresory společně s velícími důstojníky Andy, Maxem, Sami a dalšími, kteří mají své speciální CO Powers. Andy umí opravit jednotky, zatímco třeba Sami umí vylepšit jejich dovednosti. Ale pozor, i vaší nepřátelé mají své speciální schopnosti a tak je nesmíte podceňovat! Důstojníci, přátelští i nepřátelští, hrají důležitou roli na bojišti, ale také v příběhu.

  black hole rising
  VERSUS MODE
  Když zrovna nebráníte mír v kampani pro jednoho hráče, vyzkoušejte své dovednosti ve Versus Mode. Až čtyři hráči se mohou utkat na mnoha mapách. Každý hráč si vybere svého velícího důstojníka z jakékoliv kampaně a s jejich dovednostmi mohou otočit vývoj boje. Jednotlivé souboje si můžete nastavit dle své představy, od zisku z obsazené základny po válečnou mlhu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu