Age of Empires III: The WarChiefs
PC

(6x)
399
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie
 • Datadisk pro Age of Empires III nesoucí podnázev The WarChiefs aneb Váleční Náčelníci tří domorodých amerických kmenů, kolem nichž se bude veškeré dění točit. Těšit se můžete na nový národ Irokézů, která se stala ještě silnější po kontaktu s Evropany, jelikož adoptovala jejich technologii i (na 17. století moderní) armádu, přičemž ale stále staví na domorodé ekonomii s lovem zvěře, pěstováním rostlin a celkově rolnickým způsobem života. Jejich výzbroj zahrne staré známé Tomahawky a Mantlety, k nimž přibude 6 nových jednotek - mj. Aenna (klasický pěší lukostřelec) či Musket Rider (kavalérie mušketýrů). Protože většina nepřátel Irokézů žije v opevněných městech, stali se experty na obléhání a disponují speciální výbavou, jako je například beranidlo. další národ jsou Siouxů. Hráči mohou očekávat, že jejich jednotky budou rychlé, agresivní a houževnaté. S ohledem na evropské protivníky, jde o národ značně přizpůsobivý, pokud jde o nové technologie, tj. palné zbraně, ocel, apod. Významnou roli sehraje i hrdina Šílený kůň. Samotná hlavní kampaň datadisku opět pojednává o rodině Blackových, která se ještě o něco rozšíří a bude více spjata se známými historickými událostmi. Jinak se můžete těšit na skirmishové mapy v nových lokacích Ameriky, další domorodé spojence, nové druhy bonusů dovezených z domovského města atd. Hra je v češtině. Jedná se o datadisk, musíte vlastnit hru Age of Empires III.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (15)

  • Flaky

   ahoj chtěl bych se zeptaj estli se dají nastavit pri bitce jak je ten chat ten obrázek nějak ?

  • Martin Schovanec

   ad vesy: ano, je to uvadeno 2x na popisku hry, viz. "Jedná se o datadisk, musíte vlastnit hru Age of Empires III."

  • vesy

   hele když si koupím datadisk potřebuju i normální hru

  • Gremlin

   Califax: odinstaluj si datadisk a zakladni hru, pak nainstaluj postupne: ENG zakladni hru, cestinu do zakladni hry, patche cz pro zakladni hru, CZ datadisk. A budes mit cesky i zaklad hry.

  • bojda

   za jakou novou civilizaci nemůžete hrát v datadisku ? děkuji

  • Califax

   Mám originální hru a češtinu Age 3+datadisk.Jenže je v češtině jen datadisk.Chystal jsem se hrát kampaň v normálnim Age 3 bez datadisku.Ale protože má angličtina stojí za ho*** tak je to pro mě celkem problém.

  • Gremlin

   ne, cestina nebude samostatne. Proste pri instalaci si vyberes, zda chces instalovat CZ nebo ENG verzi. Tento datadisk pujde instalovat jak na zakladni ENG verzi, tak i na zakladni CZ verzi aOE3.

  • Black Adder

   Tak jak to teda bude? Aj hra a cestina jako volitelna vec na pridanym cd?

  • Gremlin

   Microsoft schvalil vydani CZ/ENG verze datadisku AOE3, takze muzete se tesit :-)

  • Martin Schovanec

   Kapik: Momentalne to vypada tak, ze bude rovnou ceska verze. Ale jeste zjistuji presne informace u distributora.

  • Kapik

   rad bych vedel,jestli ta cestina bude resena jako u AoE III,tedy ENG verze + cestina na CD nebo rovnou ceska....ve druhem pripade bych ji(a asi spousta hracu) nekupoval,a to ze dvou duvodu 1)mam ENG verzi a za 2)ceskou verzi bych si nekoupil,uz jen kvuli patchum

  • Lukáš Janeček

   Mám pouze anglickou verzi Sběratelské edice AoE3. Bude mi War Chiefs fungovat společně s touto verzí? Nechi si kupovat novou hru v češtině kvůli datadisku. Pokud by to nešlo, neexistuje nějaký způsob jak získat nějakou češtinu na Sběratelskou edici?
   Díky za odpověď

  • Anonym

   anglickou verzy + cestina na CD presne mam, ale na tuto verzi mi nikdy nefungoval zadny CZ update. Vzdy jsem musel stahnout update anglicky a k nemu znovu cestinu. Takze jsem z toho "volaky zmeteny"

  • Martin Schovanec

   Honza: jen na CZ verzi. V CR se prodava celou dobu ale jen jedna verze - anglicka verze + cestina na CD.

  • Honza

   Mám koupenou anglickou verzi s CD s češtinou (prodáváno jako první v CR, poté přišla CZ verze). Bude tento datalisk běhat i na této verzi nebo jen na CZ.

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Moc dobře povedený datadisk

Tohle je DOBRÁ whisky...

Hra se povedla jak po grafické stránce ta i po fyzické.

Dobra grafika s dobrym usporadanim. Je to vazne dobra hra.

Nejlepší datadisk k nejlepší hře.

Dobrá a graficky velice vydařeně stvárněná strategie z veleúspěšné serie.

Co k tomu dodat? NIC.

Zobrazit všechna hodnocení